Widok

ginekolog nfz gdynia

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
czy w gdyni na nfz przyjmuje jakikolwiek dobry ginekolog? jesli tak to jak sie nazywa i gdzie przyjmuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie ma dobrych ginekologow na nfz?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widze ze na nfz to slabo wyglada wiec inne pytanie.

czytalam ze maja dobre opinie ale chcialam zapytac o :

szerle- jaka cena na starowiejskiej
wójcik- jaka cena na derdowskiego
Adama Żótowskiego- jaka cena na romanowskiego, a jaka na Grudzińskiego 4

Chmielewski jaka cena na placu kaszubskim
Liliane Skarbek-Żurek jaka cena na swietojanskiej
Magdalena Wójcik-Lis jaka cena na maksymiliana
pilarska- slaska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kiedyś chodziłam do Żurek jak przyjmowała na maksymiliana- nawet fajna babka, konkretna
a teraz należę do M. Wójcik -Lis na maksymiliana, bardzo fajna młoda babka, prowadziła moją pierwszą ciążę. Ona pracuje też w szpitalu w Redłowie na ginekologii.
Na Maksymiliana przyjmuje na NFZ, na wizytę czeka się ok. 3 mies.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tam na maksa jakby ktos byl w ciazy to tez co 3 mies? orientujesz sie jak wtedy sprawa wyglada? bo ja chce znalezc gina z ktorym nie bedze problemu ani teraz ani w ciazy bo nie chce znowu zmieniac zwlaszcza ze moje zdrowie sprawia troche problemow zwlasza w ciazy wiec chcialabym miec gina ktory naprawde mnie pozna i bedzie wiedzial co ze mna robic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie, w ciąży to się tyle nie czeka.
jak zadzwonisz i powiesz, że jestes w ciąży to cię położna wciśnie w kolejkę.
na pierwszą ciążową wizytę umawiają ok. 8 tyg.
Wójcik przyjmuje w przych. na maksymiliana tylko 2 razy w tyg. dlatego tak długo się czeka. nie wiem jak w innych przychodniach, może ktoś jeszcze się wypowie. czy też tak długo się czeka na wizytę gdzie indziej?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jeszcze słyszałam, że Grzybowska dobra, też przyjmuje na maksymiliana, może u niej terminy mniej odległe.
Ona też kiedyś przyjmowała w przychodni na Sojowej (Dąbrowa) ale nie wiem czy jeszczze tam jest.
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
i do grzybowskiej tez na nfz jak dobrze rozumiem?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w sumie to najbardziej mi by zalezalo na zotowskim i lis bo oni w razie czego pracuja w redlowie to zawsze dobrze miec tam w tyki bo na klinicznej chyba nie chce drugi raz rodzic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
tak, grzybowska na nfz.
ja rodziłam na klinicznej i jestem zadowolona
przed porodem leżałam tam na patologii
a ty czemu nie chciałabyś tam rodzić 2 raz?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez lezalam tam na patologii
pielegniarki spoko
lekarze roznie bywa zwlaszcza na polozniczym
a nie chcialabym tak robic bo u mnie upali sie na naturalny wyciskali corke lokciami, pomimo tego ze baardzo niebezpiecznie spadal jej puls nie przerwali naturalnego porodu w koncu mialam cesarke a skutek tego przedłużenia naturalnego porodu byl taki ze moja corka dostala 1 apgar i doslownie w ostatniej chwili ja wyciagneli bo za chwile byloby za pozno teraz bigamy do wczesnej interwencji ale to tylko jedna strona medalu. mi po porodzie w ogole nie schodzil brzuch ani mega opuchlizna i co obchod lekarz sie dziwil ale dawali mi leki na "wysiusianie" kazali duzo pic i sikac ale nic sie nie zmienialo i po 3 dniach doszlo do tego ze w nocy nie bylam w stanie przesunac sie o pol cm na lozku bo mialam masakryczne bole dostalam kroplowke z lekiem przeciwolowym a rano okazalo sie ze zebrala mi sie woda w plucach wokol osierdzia i z rany po cesarce tak leciala woda ze zostawialam plamy na podlodze przeniesli mnie na inny oddzial i lezalam tam 1,5 tyg po czym bez zrobienia powtornych badan wypisali mnie do domu tyle ze w domu sie okazalo ze nie jestem w stanie ani na sek polozyc sie na plasko bo sie dusze dzien pozniej poszlam do lekarza okazalo sie ze mam full wody w plucach i wokol osierdzia a do tego zator na plucach ktore zagrazaja mojemu zyciu i w ogole nie powinnam byc wypisana ze szpitala skutek byl taki ze po 3 dniach znow na ponad tydzien trafilam do szpitala a moja 2 tygodniowa corka musiala zostac z dziadkami nie wspomne co to dla mnie byl za koszmar. dodam jeszcze ze od porodu minely 4 miesiace a ja jeszcze nie doszlam do siebie iore leki przez ktore 3 razy w tyg musze o 8 rano byc na pobraniu krwi a kichac i ziewac nie moge jeszcze normalnie bo mnie zatyka.
a teraz moje 2 kolezanki tez rodzily na klinicznej i rowniez z komplikacjami dlatego boje sie drugi raz tam rodzic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o kurcze, toż to jakas masakra co piszesz :O
bardzo Ci współczuję i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze, wierzę w to.
W Twoim wypadku tez bym raczej omijała Kliniczną wielkim łukiem.
Całe szczęście, że córeczce przy porodzie nic się nie stało.
ja na szczęscie mam dobre wspomnienia z tego szpitla.
A jesteś teraz w ciąży czy planujesz i szukasz dobrego ginekologa?
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Na NFZ: w przychodni przy Unruga na Obłużu - przyjmuje dr B. Koprowski oraz Pani dr M. Chwastek - ja polecam Koprowskiego, mój lekarz od wielu lat, prowadził moje dwie ciąże i nigdy się nie zawiodłam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie jestem ani narazie nie planuje ale z mojej poprzedniej gin nie bylam zadowolona wiec szukam nowego i blizej a ze nie chce w przypadku nastepnej ciazy zmieniac na innego to juz teraz szukam takiego ktory poprowadzi mnie teraz w tych komplikacjach pociazowych i potem kiedy zapragne znow zajsc w ciaze
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a ktos wie jakie ceny sa do zotowskiego i lis?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lis chyba nie przyjmuje prywatnie
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja na NFZ chodzę do dr Magdy Młodzianowskiej. Baaardzo polecam, bo to ciepła, sympatyczna osóbka, bardzo dobrze znająca się na "naszych" dolegliwościach. Nigdy się na niej nie zawiodłam a chodzę już do niej jakiś czas. Teraz przyjmuje w Starmedice na ul. 10 Lutego w Gdyni.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem godnymi polecenia są też dr Zbigniew Tukalski oraz dr Mirosław Skóra. Co prawda nie byłam u nich, ale dużo dziewczyn do nich chodzi i chwalą sobie. Można poszukać opinii na necie. Przyjmują też w Starmedice.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Hejka,

a mozesz podac numer telefonu zeby sie zapisac do dr Młodzianowskiej? Az sie zdziwiwalam/ Starmedica zawsze myslalam, ze jest prywatna. A dlugo czekasz na wizyte u pani ginekolog?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Skóra to rzeźnik... niemiły. no chyba że prywatanie zmienia się w anioła... bo na NFZ to nieciekawie
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dr Łapinska przyjmuje w abc family med to jest sopot ale praktycznie na granicy z gdynia. Dr jest świetna gorzej z terminami:|
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zoltowski z tego co pamietam bierze 100zl ale naprawde warty swojej ceny
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaa, żółtowski bardzo wart swojej ceny.... bezcenne zostać wyśmianą gdy powiedziałam że chce mieć dziecko a choruje na padaczke bo wg niego urodze 'kalekę'. Ech szkoda gadać. Żal.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lapinska fakt mila itd ale jest dobra tylko przy ciazach bezproblemowych z maja troche sobie nie radzila
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja miałam ciaze podwyższonego ryzyka, prowadziłam u lapinskiej i nie mogę narzekać. Wszystko przebiegło bez problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
widocznie ja zle trafilam nie gosc ze za wizyty u niej placilam to za 3 usg musialam chodzic gdzie indziej i dodatkowo placic. zatrucia w ciazy nie rozpoznala bo nie mialam 3 symptomow. wizyty w ciazy niekiedy po 23
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
O to faktycznie słabo. I zatrucie to chyba raczej nie jest ciężkie do rozpoznania:-/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mialam bialkomocz i mega opuchniete nogi a nie mialam wysokiego cisnienia. wiec stwierdzila ze bialkomocz to przez moja chorobe (momo iz przez 6 lat choroby nigdy nie mialam bialkomoczu) a opuchlizna jest normalna w ciazy co z tego ze nogi mialam jak mega balony a potem sie okazalo ze niby cala bylam spuchnieta tyle ze ja tego nie widzialam. bylam tak spuchnieta ze anestezjolog podczas cesarki mialm problem zeby mi sie w kregoslup wbic
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ogolnie chodzilam do niej prywatnie a jak raz chcialam jakies skierowanie czy cos odebrac w sopocie bo mieszkam w gdyni srednio mi pasowalo dodatkowe mykanie do oliwy. to mi powiedziala ze absolutnie nie ma takiej mozliwosci
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
POlecicie jakiegos ginekologa na nfz najlepiej rejon pogorze obluze te okolice z gory dzieki!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

okulary:) (30 odpowiedzi)

Musze zakupic dla siebie okulary, co mozecie polecic Vision czy raczej male rodzinne zalady...

poszukiwania pracy..na jakich stronach jej szukacie? (59 odpowiedzi)

na początek prośba do Admina. o nie kasowanie mojego wpisu,, Pisze tu bo na forum praca mało...

do góry