Widok

halloween nie życzymy sobie

W imieniu kilku sąsiadów i swoim ul.rolnicza,wspólna,malinowa i Wrzosowa informujemy i nie życzymy sobie żadnych odwiedzin.święto to, to poganska tradycja rodem z niekatolickich tradycji.W przypadku pojawienia się dzieci będziemy nasyłać policję,informować szkołę i parafie.proszę traktować to seriio. podajemy numer gdyby ktoś chciał nakrzyczeć na mnie z antykatolockiego i pseudoliberalnego towarzystwa,725589416
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 84

Tak samo pogańska jest data bożego narodzenia wzięte od pogańskiego święta i reszta świąt katolickich również od daty pogańskich obrzędów i proszę nie zastraszać nikogo bo to jest karalne wystarczy powiesič informację na furtce że nie bawią się państwo w tym dniu z innymi bo dzieci nie czytają tego forum
popieram tę opinię 61 nie zgadzam się z tą opinią 13

ale rzal wogule, rze coź takiego napizane jezt
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 2

xxxxxxxxxx
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Panie Adamie, Pan tak na poważnie? A czosnek na wampiry już kupiony? Bo kołeczek na swoim miejscu ewidentnie jest :D
popieram tę opinię 41 nie zgadzam się z tą opinią 5
Przecież dla dzieciakow to radość jest, bez przesady
popieram tę opinię 39 nie zgadzam się z tą opinią 8

rąbnij się człowieku w łeb. Choinki też nie wstawiaj do domu przypadkiem, to też pogańskie. Poza tym na policję? Hahaha i co powiesz? Że Ci cukierka chcą ukraść? Do szkoły? Tam już się na takich idiotach poznali... Z resztą genialne zastraszenie - zadzwonię do szkoły i opowiem, jak złe dziecko przyszło po słodycze. Powiem Ci, że chyba takie dziecko zostanie niezwłocznie usunięte ze szkoły i trafi minimum do poprawczaka. Jak się bardziej postarasz to może i dożywocie dostanie.. Wstyd mi, że mieszkam z takim życiowym nieudacznikiem w jednej wsi...
popieram tę opinię 50 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ewidentnie nie rozmawiał Pan ze wszystkimi sąsiadami, więc proszę się nie odnosić w imieniu całej ulicy wrzosowej! Ja nie mam nic przeciwko poprzebieranym dzieciakom.. a pan powinien wyprowadzić się gdzieś z dala od ludzi skoro ma Pan problemy z przystosowaniem społecznym. Proponuje jakiś głęboki las! Na Kaszubach też takie można znaleźć więc nie będzie trzeba daleko się przeprowadzać.
popieram tę opinię 46 nie zgadzam się z tą opinią 5

- Wrzosowianin Najpierw czytaj ze zrozumieniem "z kilkoma sąsiadami " a potem się wypowiadaj. I nie narzucaj swoich racji bo to nie ma nic wspólnego z przystawaniem społecznym nigdzie nie jest podane ze ktoś ma się dostosować do ciebie tak samop ty dostosuj się do niego a nie jęczysz
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 19

To ja w takim razie rozmawiałem z kilkoma sąsiadami z Banina i nie mamy nic przeciwko wizytom. Zapraszam!
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 2

Ja również zapraszam Nad Stawem
popieram tę opinię 16 nie zgadzam się z tą opinią 1

A poza tym to raczej umiem czytać ze zrozumieniem.. Pan Adam w imieniu swoim i kilku sąsiadów nie życzy sobie żadnych odwiedzin na wrzosowej. Niech konkretnie napisze gdzie dzieci mają nie przychodzić.. Skąd takie dziecko ma wiedzieć w którym domu mieszka złowrogi Pan (i jego kilku złowrogich sąsiadów), którzy będą dzwonić na policję??
popieram tę opinię 29 nie zgadzam się z tą opinią 3

za nieuzasadnione wzywanie policji są kary, także ja bym uważał :)
popieram tę opinię 33 nie zgadzam się z tą opinią 1

brawo,nareszcie ktoś normalnie stawia sprawę.tę bahory żyć nie dają,ją będę szczul psem
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 44

Swoje dzieci to proszę nazywać bahormi, a za szcucie psem to na policję się dzwoni!
popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 7

Patologia wysyłać dziecko by żebrało u obcych ludzi o cukierki
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 31

Przecież to jest zabawa, myślę że rodziców stać na słodkości dla swoich dzieci i nie muszą wysyłać ich na żebry. Nie podburzaj.
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 7

Leczcie sie! rodzicow stac i z tej okazji dla innych dzieci maja przygotowane killa kg cukierkow. Bo to wlasnie my nie jestesmy żyłami i dajemy dzieciom mozliwosc radosci z dostania cukierka za "straszne" przebranie. Jak mozna byc takimi egoistami. Ciesze sie ze na moim osiedlu mieszkaja ludzie ktorzy rozumieją radosc dzieci z calej tej zabawy! miwszkamy w "stodołach" ale mamy mozgi i nie skapimy pieniedzmi na cukierki! Os.Królewskie 1
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 3

ale się kłócicie a to tylko pare godzin akcji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Chyba, że dzieci okazują się młodocianymi bandytami demolującymi cudzą własność. Chwasty należy wyrywać, zanim się rozrosną i rozpanoszą. Nie mam nic przeciwko dzieciom zbierającym cukierki, ale małych bandziorów należy karać.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tu się zgodzę wiec wezwanie Policji nie jest nie uzasadnione
https://www.infor.pl/prawo/wykroczenia/charakterystyka-wykroczen/685584,Co-grozi-za-zebranie.html
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 5

A czytałeś art. 8 KW. Kto podlega odpowiedzialności za wykroczenia???? Doczytaj i nie pisz bzdur.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

I super! Mamy swoje swieta, chociazby dziady. Ogarnijcie sie lewackie stolca
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 12

dołącza się imbirowa i platynowa.też pogonie,za tę podstawę nie religijnom
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 29

Dla katolików nieświadomych o halloween warto przeczytać

http://www.parafiakosowlacki.pl/index.php/parafia/wazne-wiec-rozpowszechniajmy/428-czym-naprawde-jest-halloween
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 8

Ale chcesz mi powiedzieć, że skoro celtowie wystawiali dynie i oznaczało to, że czczą szatana (w co szczerze wątpię - tym akurat się nigdy nie chwalili) to jeżeli ja wystawię dynię to z automatu czczę szatana? No bzdura jakaś! Tak samo mi wmawiano, że skoro słucham metalu to jestem satanistą.. No bo jakiś satanista kiedyś słuchał... No ręce opadają!
Dzieciaki chodząc w przebraniu po ulicy mimo, że tradycja może się wywodzić z jakiś pogańskich tradycji nie są poganami! A skoro nie idą i nie myślą sobie: "idziemy ku szczi szatanowi czy innemu komuś złemu" tylko idą bo to dla nich frajda to robią coś złego???
Ja też słuchając w samochodzie AC/DC jadę autostradą do piekła?? (see what i did there ;))
popieram tę opinię 21 nie zgadzam się z tą opinią 2

a jak wystawisz kalarepę to masz lewą nogę trędowatą, no nie wiesz ? każde warzywo coś oznacza!
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 1

Lepiej idźmy do kościoła do parafii tam poslimy nasze niewinne owieczki.a nóż jakiś ksiądz pedofil je skrzywdzi.zniszczy im życie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Racja, jest tyle pięknych chrześcijańskich tradycyjnych zabaw jak choćby spławianie czarownic czy łamanie kołem heretyków.
popieram tę opinię 26 nie zgadzam się z tą opinią 1
Napisz na dzwiach a nie na forum :)
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
my z lewandowej morzemy przyjąć ksiendza
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

No kurde! Istny horror jest co roku z tymi baniniakami przez ten Helołin .Baniniaki się straszą przez internet ,robią taką burzę jak w jakim strasznym thrillerze ,a wszystko przez te cukierki. Kurde, te cuksy, to wiadomo, że szkodzą przez nie tylko dzieci mają próchnice, dlatego ja robię takiego dobrego psikusa helołinowego i wyjadam cukierki, a w papierki zawijam ząbki czosnku i daje je dzieciom .Czosnek jest bardzo zdrowy więc dzieci powinny docenić, że cukierki lądują w moim brzuchu, a one mają zdrowe zęby.
P.s Zachęcam wszystkich Baniniaków do robienia psikusów.

Pozdrawiam psikusowy Zdzisek
popieram tę opinię 24 nie zgadzam się z tą opinią 3
Żal człowieku. Katolik a zawistny. A tak zapomniałem przykład idzie z góry prosto od biskupa poprzez zwyczajnego kleche.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja nie ma nic przeciwko temu, żeby dzieci się przebierały i ,,bawiły'' w halloween. Tyle, że takie zabawy kończą się z reguły u tych, którzy nie otwierają dzieciom wysmarowaniem, wymalowaniem drzwi, zostawieniem śmieci pod drzwiami lub innym głupim ,,psikusem''.
Kochani rodzice, to wasza rola, żeby wytłumaczyć dzieciom, że skoro ktoś nie otwiera drzwi, to albo nikogo w domu nie ma, albo ktoś nie chce się ,,bawić'', i żeby grzecznie sobie poszły dalej, bez zostawiania po sobie zniszczeń na cudzej posesji. Taki mój apel! Szanujmy się nawzajem. Dziękuję za uwagę.
popieram tę opinię 30 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dzieci moga chodzic tylko tam gdzie sa wystawione dynie, bo tylko te domy "uczestnicza w zabawie"i to nalezy dzieciom uswiadomic
popieram tę opinię 19 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jakby ktoś nie miał dyni, to informuje, że widziałem porzucone dynie na pętli autobusowej .Tam gdzie są takie chaszcze I opony wystawione. Może można se zabrać niewiem?

Pozdrawiam weekendowy Zdzisek
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2
Żal na cukierki wydać 3 zł ?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 6
rok temu wysmarowały
mi samochód,lipowa,tym razem na
kopach wyniósł a starych zawiózł na psy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7
Fake. Nie wierzę, że ktoś może mieć tak na.rrrane
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 2

Owszem, mają na.rane. Mąka z gipsem to żadna nowość. Rysowanie markerem knutów na drzwiach, niszczenie kwiatów, itp. - również. Ściągnąć takiemu Brajankowi, czy Dżesice gacie i lać pasem w gołe d*psko tak, żeby przez tydzień spał smarkacz na boku, a w klasie musiał stać albo klęczeć... A 'rodzice' - bo przecież nie rodzice - niech płacą za usunięcie wyrządzonych szkód.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście. Na cudze niewychowane bachory nie wydaję pieniędzy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 3
współczuję
...takie cieniutkie katolskie umysły...strach was spotkać...zabronił dzieciom w ogóle przechodzić przez wasze ulice skoro taka patologia tam mieszka
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie mam obowiązku dostosowywać się do nikogo nie chce nie biorę udziału a każde uszkodzenie mienia lub zniszczenie zgłoszę! A jak złapię kogoś na gorącym uczynku w d.... nakopię
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 11

Idźcie lepiej zapalić znicz u bliskich i na nieznanych grobach a nie bawić się w dzień zmarłych
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 12

nie obchodzimy w naszej tradycji chrześcijańskiej dnia zmarłych..tylko dzień wszystkich świętych..warto wiedzieć jakie mamy święta w kościele katolickim
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1

może nie każdy jest katolem? katoli jest duzo mniej niz podaje kosciol
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

będę się za Ciebie modlił..biedny czlowieczku
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 7

Jedni sie bawia inni krytykuja kazdy ma prawo do swojego zdania byle wyrażał je w sposób normalny bez zastraszania. Mi osobiście to nie przeszkadza i nie krytykuję. Jest tylko jedno ale w całej tej zabawie a mianowicie dlaczego dzieci robia syf ludziom. Komuś wysypali cos na samochód ,że facet miał problem z domyciem, wrzucanie śmieci na posesje. To tak nie powinno wyglądać. Rodzice wytłumaczcie dzieciom ,że zabawa ok ale wandalizm nie! I będzie ok
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 2

Każdego roku obchodzilismy halloween, zawsze dawalismy cukierki dzieciom, ale w zeszłym nie wystawialismy dynii bo jechaliśmy do znajomych. Jak wrocilismy następnego dnia cale drzwi, chodnik, klamke i ścianę miałam w keczupie! Nie wystawilam dynii-czyli- nie uczestniczyłam w zabawie. A jednak znalazły sie jakieś tępe bachory które nawet tak prostej informacji nie potrafią przyswoić. Drodzy rodzice zajmijcie sie wychowaniem swoich dzieci i uświadamianiem ich a nie gapieniem sie w monitor..Ja w tym roku również nie wystawiam dynii co oznacza że nie biore udziału w "zabawie" ale bede w domu i nie życzę sobie żeby ktoś wchodził na mój teren prywatny i mam nadzieje ze nie będę musiała tłumaczyć tego waszym dzieciom osobiście.
popieram tę opinię 13 nie zgadzam się z tą opinią 1
Proszę podać numery domów do których nie pukać
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Generalnie to tez uwazam, ze powinno sie wrocic do obchodzenia Dziadow, bo katolicka religia przeciez pochodzi od judaistycznej, czyli kompletnie obca kultura.
Aha, halloween, absolutnie mi nie przeszkadza, moje dzieci co roku nie moga sie doczekac.
Kupuje dynie, cukierki i zapraszam, ul. Ksiezycowa!!!
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 3

Przecież to tylko zabawa dla dzieci .
Nie rozumiem Pana podejścia - nie widze nic w tym złego a mieszkam na ulicy rolinczej .
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4

Nie będzie miała Pani nic przeciwko dopóki to Pani :ściany, drzwi, chodnika i klamki nie uwalą keczupem bo nikogo nie było w domu wiec nie otworzył drzwi.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Proponuje tez poinformować straż pożarna, radnych, panie z mięsnego w maxie oraz obsługę myjni bezdotykowej. Niech sie wszyscy dowiedzą :)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 4
I jeszcze szpital psychiatryczny, że ma Pan coś z głową Panie Adamie
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

A'propos Wszystkich Świetych, Dnia Zmarłych, Halloween i... Dziadów - garść pożytecznych informacji do przemyślenia:
---
https://duchtyniablog.wordpress.com/2015/10/30/halloween-dziady-glupcze/?fbclid=IwAR2MqftjyPkwKSDvghC-dRb1UauD5-EhbbkkQtU1sjY5il47JnYtCHp1VU8
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

chrześcijaństwo też przybyło do nas zza Odry, jak myszka Miki
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może i pogańskie święto ale dla dzieci daje dużo radości przebranie się za karykatury i zbieranie cókierków. Te same dzieci drogi Panie pójdą 1 listopada na groby bliskich i zapala świeczki ku pamięci.

Co do pogańskiego czy chrześcijańskie to może warto powiedzieć że niemcy też byli chrześcijanami a budowali niemieckie obozy śmierci i mordowali ludzi więc nie rozumiem stwierdzenia, że to pogańskie święto itd.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 8

cukierków pusta dynio
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 5

Ja wszystko rozumiem, że dzieci, że w ogóle…. Ale jak ktoś sobie nie życzy tego typu zabaw to proszę to uszanować. Nie mam zamiaru ani ochoty otwierać co 5 min. drzwi, bo dzieci urządzają sobie zabawę… A jak odmówisz słodyczy to czekają Cię uwalone drzwi, samochód i nie wiadomo co jeszcze. Chcecie się bawić? To proszę bardzo - jako znak rozpoznawczy postawcie przed domem dynię, jakąś kukłę lub cokolwiek innego. Widzę jednak, że te apele są bez sensu… Po powyższych wypowiedziach rodziców widać dokładnie, że nie potrafią nikogo innego uszanować, bo ich dziecko jak coś chce to musi to dostać… Drodzy rodzice - mam zamontowaną kamerę przed domem i co najważniejsze - jakość obrazu jest świetna. Nie mam zamiaru brać udziału w tych zabawach i ostrzegam, że każde zniszczenie mojego mienia będzie zgłaszane razem z filmem na policję.
popieram tę opinię 23 nie zgadzam się z tą opinią 2

taki aspoleczny osobnik..jak ostatnio dużo w Banienie przybłedów nie wiadomo skąd
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 16

zesr...łem sie na amen, jak już usiądziesz w centrum dowodzenia z czipsami to nie zapomnij modlitwy za tow. maciarenko i jego przydu*as..ków. potem rejestruj i wzywaj służby!
na kolende otwórz żupe dla plebana i jego świty, którzy tez z zachowaniem często na bakier...szczególnie mali poprzebierani w sukienusie , wyrośnięci cherubinkowie o obliczach nic nie świadomego bydlątka...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ormo znalazłem twój mózg w moim szambie.zabierz to bo strasznie smierdzi
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3

nędzny patałachu, który pozbawiony jestes mózgu z racji dyymannnka przez twego wystrojonego w suknie czarną spolegliwą przyjaciela, zamknij japsko bo śmierdzi już w Osowej!
Kreatuuurryyy nie ludzie, chłopskie wysmrody , które wyleciały spod ruskich pałatek!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ja tam na Rolniczą zapraszam, co roku kupuję cukierki, dzieci mają z halloween frajdę i ja też się cieszę kiedy mogę dać trochę cukierków. Proszę się za mnie nie wypowiadać na forum, tylko na swoich drzwiach umieścić stosowną informacje dla dzieci
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 9

Niczego nie mam zamiaru wywieszać na drzwiach. Proszę przed domem postawić sobie dynię czy coś innego jako znak rozpoznawczy i proszę się bawić. Dzieci powinny być uświadomione, do których drzwi mogą zapukać... Większość osób mimo wszystko sobie nie życzy tego typu zabaw. Matko jak to ciężko niektórym zrozumieć... Klapki na oczach normalnie...
popieram tę opinię 20 nie zgadzam się z tą opinią 4

jeszcze raz mi przejdziesz z tą hałaśliwą zgrają pod domem niby to na jakiejś drodze krzyżowej czy innym groownie, zaśmiecajac teren stacjami to wezmę i z szamba pompą oberwiesz..razem z tymi głąbami, którym rodzice nie wytłumaczyli ze wieczorem cisza i o!
znak rozpoznawczy głupi wzrok i świeczka.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
Wystarczy powiedzieć, że po naradzie z mieszkańcami ulic nie chcemy dzieci odwiedzających mieszkania. Albo nie otwierać drzwi albo otworzyć i powiedzieć że my nie obchodzimy. Czy Państwo jesteście niedowartościowani ? Wylewanie gorzkich żali na forach a wstyd powiedzieć w prosty dzieciom w oczy ze tego nie obchodzimy i na dodatek jeszcze ten katolik np. w walentynki kupuje lizaczki z serduszkiem. Zenada. Żaden katolik nie straszy dziećmi policja , szkoła i parafią a zachowanie jakie czytam wzbudza tylko agresję u dzieci. Proszę nie wrzucać wszystkich dzieci do jednego worka że są złe. Parafia niech się buja szkoła nic do tego nie ma. Nie zamierzam krzyczeć ale zastanówcie się zanim coś się napisze.
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Jedni obchodza inni nie. Pisaliśy o tym wyżej/ to rodzice powinni tłumaczyć dzieciom ,że się nie dewastuje cudzej własności tylko dlatego ,że cukierka nie dostali bo ktos nie otworzył drzwi albo kogos w domu nie ma. Psikus = smiecenie i brudzenie. To śmieszne nie jest.
popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 0

Co byście powiedzieli na to ,że ten post (jak wiele innych)to jedna wielka prowokacja żebyście na siebie trochę pokrzyczeli.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

leno paleno katoliku jeden
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
d**il, trochę dystansu i nie sądzę , że wszyscy mieszkających na wymienionych ulicach podpisują się do tego wpisu.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Panie Adamie. Proponuję żeby Pan razem z niektórymi mieszkańcami którzy nie życzą sobie wizyty rozradowanych przebranych dzieciaków, namalujcie wypiętą gołą d*pę na drzwiach. To będzie wasz znak: ,, nie zbliżaj się!!!"
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 7

Panie Piotrze prosze sobie namalowac na czole słowo d**il. To bedzie dla pana idealny znak ;) prosze takze zapoznać się dlaczego niektórzy nie chcą już waszych bachorow na swoim terenie.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Mam wrazenie, ze Ci co nie chca sa bezdzietni, biedni bo kredyt na wymazony dom uwiera lub tak starzy ze jak ma otworzyc drzwi i powiedziec dziecku ze nie obchodzi tego swieta to mu gnaty w polowie drogi wymiekaja. Sami kozacy w necie a w realu boja sie powiedziec. Myslicie, ze dzieci te wasze uwagi przeczytaja?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 12

jeśli ktoś nie otworzy drzwi dzieciom z różnych powodów to trudno, ma do tego prawo, natomiast smarowanie drzwi i wszystkiego innego i niszczenia czyjegoś mienia w odwecie już nie jest fajne i nikt nie ma prawa tego robić, i o to chodzi w tej całej dyskusji ...

osobiście popieram złapanie ew. winowajców i odprowadzenie do rodziców w celu naprawienia szkody, skoro rodzice uważają, że nie ma problemu... po wyszorowaniu 3 par drzwi za dzieciaki może dostrzegą problem ...

nie wiem, jak to jaśniej wytłumaczyć ....
popieram tę opinię 22 nie zgadzam się z tą opinią 0

Obawiam się, że jakbyś to im nie wyjaśniał to te d**ile i tak tego nie zrozumieją.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

A kto ma trzy pary wejściowych drzwi no i przed szorowaniem oczywiście były czyste
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 10

trzy mieszkania = 3 pary drzwi wejściowych
liczba podana szacunkowo, w celu nakreślenia problemu, ale jak widzę, nadal niezrozumienie w narodzie ....
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Czytajcie ze zrozumieniem tępacy, inaczej nie da sie nazwać. Nie mam kredytu, mam dużo pieniędzy oraz mam młodsze rodzeństwo z którym kiedyś chodziłam zbierać cukierki w cywilizowany sposób. Jestem także zdrowa i młoda więc nie pasuje do twojego rysopisu osoby "nie obchodzacej halloween". Jeżeli w tym roku także ktoś wysmaruje mi dom to nie dzieci- a rodzice będą chocby na kolanach sprzątać po "pociechach". Dopilnuje tego i żałuję ze w miejscu w którym mieszkam dzieją sie takie chore rzeczy i mieszkają tacy ludzie którzy uważają to za normalne..
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 2

będziemy się za ciebie modlić..by ta złość i wku..rw na świat i ludzi wszedł ci z powrotem do tyłka...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 6

ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie..co to urwa będzie...
---
http://www.katolsk.no/nyheter/2018/10/zanim-wyslesz-dziecko-na-halloween?fbclid=IwAR3m7viY10-s9bdylhwp-nj9XAhWUyMpcnVL8nrXbZZj43WhluPiurbIJso
--
:) :) :) :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Oczywiście łapka w dół choć przypadkowo nacisnęłam łapkę w górę. Ma się rozumieć, iż wiele było takich osób.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wstyd i jeszcze raz wstyd. Warto znać imię i nazwisko anty-sąsiadów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 9

Ty Pani/Pan anonim może się ujawnisz bo bardzo dużo obrazasz ludzi na tym forum.
Żal mi Ciebie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak mi kiedyś jakaś zabobonna zgraja zacznie łazić pod oknami, śmiecić płatkami kwiatów i wyjękiwać te swoje żałosne pseudo-pieśni, obrzucę z okna zgniłymi pomidorami i zepsutymi jajkami. Nie życzę sobie! Chcecie szerzyć zabobony, to łaźcie dookoła kościoła!
popieram tę opinię 9 nie zgadzam się z tą opinią 3

Ja jeszcze nie widzialem ksiedza pod oknem. Nikt mi tez nie sypal platkow na podworke, a wysmarowane drzwi i brudne podworko mam co roku jak sie zaczela moda na te glupie zabawy tepy ch*ju
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 6

Ręce opadają,juz prościej wytłumaczyć sie nie da by dzieci nie śmieciły i nie brudziły samochodów itp. Ci co tak krzyczą i wyzywaja innych bo to tylko dzieci, zabawa. A tak dzieci tylko jakby Tobie ktos tak zrobił - naśmiecił, nasmarował, pomazał sprayem samochód to bys jeden z drugim pierwszy ryja darł na forum.
popieram tę opinię 10 nie zgadzam się z tą opinią 0

to otwórz oczy bo moze oślepłeś już od tego ciągnięcia, w tamtym roku na moim podwórku do którego dostęp z jednej strony jest wolny trzech grubasków okazało się ministrantów uwaliło sie na skrzynce energ. i zrobiło sobie popas zostawiajac jakieś śmieci, jak wyszedłem to byli zdziwieni że nie przyjmuje klechy, potem bo klechów było dwóch z niedowierzanie stali na drodze i rozprawiali, bo to byli jacys wynajęci klerycy na pomoc, nie z parafii z tego co usłyszałem, taka to kolenda byle zebrać nie odwiedzić owieczki,hurt,mały grubas już wyciągał łapę bo on z ksiedzem chodzi noż żeż!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Nie no d**il. Widzial ministranta jak brudzi to on tez moze i jego dzieci tez. Brak slow
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nogi z D powyrywam gnojki zasr*ne
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 4

Mnie nigdy nikt nic nie pobrudził może to sąsiedzi mając takie sąsiedztwo korzystają z okazji a wszyscy krzyczą na niewinne dzieci
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5

U Nas również pełna kultura była. Dzieci dostały cukierki, syn zadowolony biegł do drzwi na każdy dzwonek z cuksami. Radość bezcenna.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 5

Na os.Rodzinnym też kulturalnie i o dziwo bez syfu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

Niestety, nie do końca kulturalnie. Mazanie markerem po drzwiach kulturalne nie jest. Dlatego uprzejmie informuję, że w przyszłym roku pomogę policji i urządzę "polowanie" na nieletnie chwasty.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 2

Niech teraz ta "Madka" odezwie co jej brajanek tylko się bawi
Patologia wpajana od najmłodszych lat nie wyżebrał to pomazał madka bierze 500 on tez che by mu dać bo się należy
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 2
skandal! Bachory obrzucały mi okna i drzwi jajkami i mąką !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 5
Przestań kłamać i nawolywac do buntu i nienawiści. Nic takiego nie miało miejsca.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 6
Skad wiesz co miało miejsce u innych a co nie? Znasz każdy dom w Baninie? Wątpię
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Taaa i może jeszcze posypały rodzynkami?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

nawoływanie do buntu jest dobre,do nienawiści nie. kto nie jest buntownikiem jest zgrzybialym pierdołą.Are you a rebel?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 1

barmy army
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czego nie mozna powiedziec o rolniczej...
Wracajac o 22 z pracy na ulicy lezalo polamane krzeslo... :o
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja mialam klamkę wysmarowaną pasta do zębów mimo że zrobiłam zapas cukierkow... Dobrze że tylko tyle bo w zeszłym roku było gorzej...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Same stare konie lazily po cukierki. Nawet strojów nie mieli. Tylko wyciągali duże siaty po cuksy.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja sie zastanawiałam, czy dzieci w 21w nadal chcą cukierki czy jednak wyciągają kasę? Heeh
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

w stanach Brajanek dostał cuksa z amfą to dopiero psikus albo cukierek.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 1
Oho a co to niby niemożliwe? Już zdjęcia pokazały do czego są zdolne niektóre dzieciaki. Ja w zeszłym roku miałam drzwi i klamke w keczupie. Też nie wierzysz?
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
Stuknijcie się ludzie w łeb . Policję na dzieci będą nasyłać , ale katolicy. I ci niby policja zrobi? Dzwonienie do kogoś to nie przestępstwo. A tak prawdę mówiąc trzeba być głupkiem żeby mówić ze halloween ma coś wspólnego z pogaństwem. To nie ma nic wspólnego z niczym to poprostu zabawa.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 14
Jakim tępym trzeba być żeby wandalizm nazywać zabawą?
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

smieje sie bardzo z cb
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chcecie bawić się w halloween to dostosujcie się do zasad panujących w usa. skoro gimbaza łazi i wyłudza cukierki to jest chore! Niech bawią się małe dzieci, a nie stare konie ! Żebractwo nic innego!
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dla mnie to wandalizm i z tym trzeba walczyć !!!
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

czyli adi ma rację,a tak go zminusowali
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Racja. Stare konie wymalowane , No Ok ale to powinni iść na imprezę a nie chodzić po wiosce i się wydzierać. Później chodziły malutkie dzieci u nas to już cześć osób tez nie otwierała po ci starsi zrobili złe wrażenie.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

A do mnie przychodziły same fajnie potrzebie ranem dzieci a w oddali stali ich rodzice. I było bardzo fajnie i miło. Prawie wszystkie ekipy znałam z widzenia i chętnie czesto wyłam cukierki mi. Jedyne to że zabrakło mi cukierków i męża wygnałam do sklepu osiedlowego a to był błąd, bo sklepik osiedlowy wykorzystał sytuacje na rynku i wciskać stare cuksy. Gdybym się sama nie pokusił żeby spróbować to dzieci bym obdarowana jakimiś cukierkimi z zeszłego roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Miało być po przebierane - przepraszam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

I jak tam Halloween,dało się przerzyć?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

jest ok. zaczynaja sie grille
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

przezuc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Banino

Jak się mieszka w Baninie (3 odpowiedzi)

Cześć Chciałabym dopytać jak się mieszka w Baninie? Czy ktoś z Was dojeżdża do pracy do Gdańska?...

Deweloper Dom Moich Marzeń (Banino / Dąbrowa) (116 odpowiedzi)

Jakieś opinie na temat dewelopera Dom Moich Marzeń budującego na skraju Banina i Dąbrowy ?...

Szambo - wywóz (40 odpowiedzi)

Hej ile płacicie za wywóz szamba 10m? U Richerta kolejna podwyżka (140pln) i zastanawiam się nad...

do góry