Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
polecamy :) wątek zamknięty mój mąż miał nieco wątpliwości do całej idei filmowania wesela, ale jak się...
~Daria & Niall
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 września 2011

ważne wydarzenie w życiu cudnie uwiecznione:) wątek zamknięty Byłam sceptycznie nastawiona na filmowanie slubu, ale teraz absolutnie tego...
~Lucyna
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 3 września 2011

Wiedziałem ,że będzie dobrze ale nie myślałem że aż tak... wątek zamknięty Witamy serdecznie.. Jakość zdjęć i filmu przeszła moje oczekiwania...:)...
~A.R.ST.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 12 sierpnia 2011

Z całym przekonaniem polecam usługi HP VIDEO FOTO STUDIO wątek zamknięty Piszę to z całym przekonaniem. Jeśli nie chcecie, by Wasz film z wesela był...
~AZ
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 9 sierpnia 2011

HP Video - Solidność, kreatywność, finezja, pełny profesjonalizm !! wątek zamknięty Firma, mimo nie niskiej ceny za swoje usługi w relacji do konkurencji, warta...
~Łukasz Ch.
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 1 sierpnia 2011

Haplo - opinia wątek zamknięty Na pewno jest to solidna firma. Nagranie z naszego wesela cechuje wysoka...
~Haplo
1

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 czerwca 2011

super! wątek zamknięty Podejście i zaangażowanie operatora z HP podczas filmowania naszych...
~L.M.J
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 czerwca 2011

Godny polecenia wątek zamknięty Nie trzeba jakoś wiele dopisywać po tym co już zostało tu zamieszczone :)....
~Ewa i Przemek
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 4 kwietnia 2011

Pełen profesjonalizm. wątek zamknięty Nasz Ślub, oraz Weselicho odbyło się 5 marca 2011. Ślub odbył się w Jastarni,...
~Bartłomiej Dettlaff
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 1 kwietnia 2011

PROFESJONALNIE wątek zamknięty Jeżeli ktoś chce mieć film z wesela, którego nikt nie będzie oglądał "na...
~Marta i Tomek B.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 18 stycznia 2011

Rewelacja! wątek zamknięty Długo szukaliśmy kamerzysty, zdecydowaliśmy się na Huberta z HP VIDEO i to...
~Ania i Łukasz
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 14 stycznia 2011

Wideofilmowanie wątek zamknięty Dziękujemy za wspłópracę z nami.Szczególnie dzięki Panu Hubertowi i jego...
~Magda i Daniel
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 10 stycznia 2011

Profesjonalna obsługa wątek zamknięty Jesteśmy bardzo zadowoleni z profesjonalnie wykonanej usługi. Rewelacyjny...
~Sylwia i Adam
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 stycznia 2011

...Dobry wybór... wątek zamknięty Jesteśmy z mężem bardzo zadowoleni z efetów pracy firmy HP video foto studio....
~Alicja i Marcin Kwoczko
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 15 grudnia 2010

Profesjonalna i przyjemna obsluga wątek zamknięty Caly serwis od poczatku do konca na najwyzszym poziomie. Produkt koncowy...
~bartos
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 7 grudnia 2010

pełen profesjonalizm wątek zamknięty Korzystaliśmy z wideofilmowania w wykonaniu pana Huberta na naszym ślubie i...
~Kamila
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 30 listopada 2010

marcin marlena - opinia wątek zamknięty kreatywni wykonuja prace z pelnym poswieceniem pozdrowki dla was
~marcin marlena
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 27 listopada 2010

wideo/foto wątek zamknięty Jesteśmy wciąż pod wielkim wrażeniem filmu i zdjęć. Jakość i precyzja...
~Kasia&Kris
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 26 listopada 2010

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Witam ! Serdecznie polecam firmę HP Video Foto studio. Korzystaliśmy z ich...
~Adam D.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Świetna firma wątek zamknięty Witam ! Serdecznie polecam firmę HP Video Foto studio. Korzystaliśmy z ich...
~Adam D.
-

ostatnia odp. 13 lat temu

dodano: 23 listopada 2010

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
236

postów

232

wątków

do góry