Temat
Autor
Odpowiedzi
Data
Gorąco polecam! :) wątek zamknięty Jeśli szukacie profesjonalnej usługi fotografii ślubnej oraz pełnej pasji...
~Joanna
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 20 czerwca 2012

profesjonaliści wątek zamknięty Zarówno moja żona jak i ja nie nawidzimy oglądać się żadnych reportarzach(na...
~Jakub J
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 6 czerwca 2012

Fotografia Wojciech Walder wątek zamknięty Chciałam serdecznie polecić wszystkim mało widocznego na forum, ale w pełni...
wronka
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 30 maja 2012

Kamerzysta godny polecenia wątek zamknięty Film ślubny, którego twórcą był Pan Hubert (hp video foto studio), jest...
~Dorota i Damian
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 26 maja 2012

polecamy! wątek zamknięty Szczerze polecamy! Wszystko odbyło się zgodnie z umową. Film przeróśł nasze...
~Dorota i Rafał
-

ostatnia odp. 11 lat temu

dodano: 23 maja 2012

Polecamy! wątek zamknięty Serdecznie dziękujemy całej ekipie HPStudio. Na nasze wesele zamówilyśmy...
~Beata
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 15 kwietnia 2012

Fotografie ślubne wątek zamknięty Nie polecam tej firmy. Wykupiliśmy na ślub pakiet zdjęć za 1500zł....
~Agnieszka
2

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 marca 2012

Warsztat/Uczciwość/Pomysłowość wątek zamknięty Moi Drodzy, Hubert i Hania nie zawiedli nas w żadnym aspekcie. Od początku...
~Remigiusz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 lutego 2012

Polecam!!! wątek zamknięty Serdecznie polecam uslugi hp video foto studio.film z wesela zmontowany na...
~honia
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 stycznia 2012

Profesjonaliści wątek zamknięty Na wstępie raz jeszcze chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować całemu...
~Maciej
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 23 grudnia 2011

Polecamy naprawde wątek zamknięty Polecamy wszystkim, mamy piękne zdjęcia oraz film na bluray w naprawde super...
~Marcin i Eliza
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 21 grudnia 2011

Profesjonalizm od A do Z wątek zamknięty Goraco polecamy!!!!! Profesjonalizm i wielkie doswiadczenie Huberta sprawiaja...
~Gosia i Grzegorz
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 20 grudnia 2011

Profesjonalizm godny polecenia! wątek zamknięty Mieliśmy przyjemność skorzystać z usług p. Huberta. Rewelacyjny człowiek, z...
~Ola i Roman
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 2 grudnia 2011

HP Video Foto Studio - Wideofilmowanie oraz Fotografowanie wątek zamknięty Po długich poszukiwaniach obsługi Video naszej uroczystości weselnej oraz...
~Magda & Marcin
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 22 listopada 2011

PROFESJONALIŚCI wątek zamknięty Do upamiętnienia naszego dnia wybraliśmy jedną kamerę razem z dodatkami +...
~Agnieszka i Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 listopada 2011

Pełen profesjonalizm wątek zamknięty Z czystym sumieniem wraz z żoną możemy polecić wideofilmowanie. Kamerzysta,...
~Monika & Piotr
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 25 października 2011

Super!! wątek zamknięty Polecam naprawdę tą firmę.Wraz z mężem jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi...
~Patti
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 19 października 2011

Polecamy!!! wątek zamknięty Witamy.Choć mineło od ślubu już ponad 2 mce to ogądając film z wesela na nowo...
~Ż&G
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 16 października 2011

Coś pięknego nie wiem nawet czy nie najpiękniejszego ;-) wątek zamknięty Cóż mam napisać, skoro to, co dla nas zrobił Hubert jest nie do...
~Daria & Karol
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 14 października 2011

Opinia. wątek zamknięty Korzystaliśmy z usług firmy hp (zarówno foto jak i wideo) na naszym weselu i...
~Angelika I Wojtek
-

ostatnia odp. 12 lat temu

dodano: 5 października 2011

Aktualnie na forum: 1 użytkownik (1 gość)

Regulamin forum | Kontakt:
236

postów

232

wątków

do góry