Widok

ile aktualnie płaci się za godzinę sprzątania?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Chodzi o standardowe sprzątanie, bez mycia okien. Proszę piszcie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
15 zł za h
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
15-20 zł. za h.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
15-25 zl/h ale lepiej placic za m2.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Ja właśnie szukam jakiejś pani do sprzątania mieszkania, bo sama nie mam na to kompletnie czasu. Trafiłam na portal Kochaj i Dbaj, widziałam, że tam się ogłaszają osoby oferujące takie usługi. Z tego, co widziałam, to stawka jest ok. 12 zł/godz. Ale wiadomo, konkrety pewnie dopiero się ustala, więc cena zależy od zakresu tego sprzątania.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

15-20 zł za 1 h.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja za 4h sprztania dostaje 90zl. Sprzatam u jednych i tych samych osób od 4lat. Dodatkowo zawsze na święta dostaje 200zl plus słodycze dla dziecka.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja płacę za 4h 50zł. Pani nawet niższą stawkę podała ale zaokraglilam w górę.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie masz sumienia płacić 50 zl za 4h. Trochę wstyd
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 11

Wstyd ???
Czemu? Bo komuś oferuję dodatkową kasę? Przecież nikt nie każe jej u mnie sprzątać,do niczego nikogo nie zmuszam, dziewczyna w każdej chwili może zrezygnować.

A nie rezygnuje i jest raczej zadowolona.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

to wez adres i doplac tej pani ... a wstyd to krasc , zawsze jakas menda musi sie wtracic .... a co cie to stolec obchodzi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Znajoma płaci dziewczynie, która u Niej sprząta (Ukraińce) 25 zł/h
Dziewczyna chciała mniej, ale jak znajoma zobaczyła, jak się uwija i jak jest dokładna, sama podniosła Jej stawkę, zapowiadając jednocześnie, że jeśli się dowie, że u kogoś pracuje za mniej, to Ją wywali :)
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 6

To jej sprawa ile płaci za godzinę. Jedni zapłacą po 100 zł inni po 8 zł. Skoro druga za tyle pracuje to znaczy, że jej to odpowiada. To tak jak u nas sąsiad miał chłopaczka do koszenia trawnika. 100 zł co sobotę. A teraz jest inny, który powiedział, że zrobi to samo za 50 zł. Prawo rynku.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

i slyszalam zekupia ci samochod.......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czy pani jeszcze szuka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapraszam do kontaktu: tel. 733944755
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Od siebie polecam zastanowić się nad praktyczniejszym urządzeniem domu:

minimalny udział szkła i ramek w obudowie prysznica. Duże płytki = mało fug do czyszczenia. Nie wstawianie zlewu pod okno. Duża umywalka i kran z perlatorem = mniej śladów po kropelkach na meblach obok. Maty zamiast błysków. Jasna/biała podłoga to samobójstwo. Blaty z grasu/kamienia, nie z drewna.

Sprawdzą się też żaluzje: http://lublinrolety.pl/produkty/zaluzje/ Które są o wiele łatwiejsze w czyszczeniu niż zasłony plus firany.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

nietrzymanie moczu po ciąży (27 odpowiedzi)

Słuchajcie czy któraś z Was miała po porodzie problem z nietrzymaniem moczu?

in vitro (4 odpowiedzi)

Dzień dobry. Przeszłam 2 implantacje in vitro, niestety bezskutecznie. Mam pytanie, kto...

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

do góry