Widok

ile razy mozna odmówic prac/szkolenia w PUPie

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
?jak w temacie
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jesli nie podpiszesz skierowania to raczej tak ale na 100 nie powiem ja mam teraz szkolenie i nie żałuje
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja się nie dostałam na szkolenie na jakie chciałam w tym roku ;/. Spróbuję w 2011.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co słyszałam to odmowa była jednoznaczna z pozbawieniem statusu bezrobotnego o który ponownie można było się starać za 3 msc
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
jolka a jakie szkolenie chcialas?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokladnie jak mowi janka2 nie mozna odmowic a ewentualna odmowa wiaze sie z wyrejestrowaniem z pup
image

Zamówienia na kartki i zaproszenia:
http://www.facebook.com/FotoMaxKarolSzczudlinski?ref=bookmarks
www.fm-wedding.pl fmwedding@inte
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a nie bylo tak ze 3 razy mozna odmowic???
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moze kiedys tak bylo-pracowałam jako posrednikw PUP i wiele osób mysli ze mozna odmówc-ale teraz to jednoznaczne z wykresleniem z rejestru bezrobotnych
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Paulina123 chciałam kurs masażysty lub gospodarka magazynowa. Wnioski składałam chyba w lipcu żeby na 4 kwartał się dostać ale nie dostałam się, trudno.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wtrącę się tylko w sprawie szkoleń, jeżeli znajdziesz kogoś z własną firmą, kto napisze Ci, że po ukończeniu szkolenia w PUP (np. księgowości) przyjmie Cię do pracy na stanowisko jw. to zupełnie inaczej dostajesz się na szkolenie. Ja tak sobie załatwiałam i dostałam się na najbliższe szkolenie, czekałam koło 2 tyg. a to czy cię ten pracodawca zatrudni to już zupełnie inna sprawa ;-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ile wiem teraz nie można wogóle odmówić, grozi to skreśleniem
www.naszekobiece.fora.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A tak hipotetycznie.... bierzesz skierowanie do pracodawcy, jedziesz, mówisz że jesteś niedyspozycyjna, bo masz małe dziecko i się nim opiekujesz, pracodawca podpisuje kwitek, że Cię nie chce, wracasz do Pup i czekasz na ponowne wezwanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z innej beczki pytanie.
Gdzie moge znalesc jakie kursy oferuje pup? musze sie zarejstrowac jako bezrobotna(jak to okropnie brzmi) i moze na jakis kurs bym poszla. mam wyzsze wyksztalcenie wiec kosmetyczne kursy mnie nie interesuja. czy w trakcie takiego kursu otrzymuje zasilek?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z tego co wiem, jesli komus przysluguje zasilek i go pobiera to na czas danego szkolenia jest to zawieszane i w zamian za to dostaje sie diete. Jesli ktos nie ma prawa do zasilku, rowniez w czasie szkolenia dostaje diete.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przeprowadzka - jaką firmę polecacie? (52 odpowiedzi)

Hej! Jaka firmę przeprowadzkową polecacie?? Za dwa tygodnie mnie to czeka i chciałabym...

zapach do mieszkania jaki ??co polecacie (40 odpowiedzi)

drogie mamy wy zawsze coś doradzicie chciałabym aby w mieszkaniu pięknie pachniało macie jakieś...

Przeprowadzka- jaka firma? (36 odpowiedzi)

Jak w temacie, macie sprawdzona i niezbyt droga firme do przeprowadzek?Moze jakis forumkowy maz...

do góry