Widok

ile się czeka na wizytę w OWI?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
wiecie może jak to wygląda na chwilę obecną z terminami?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
w Gdańsku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na pierwszą wizytę tj do neurologa czekaliśmy ok 1,5 miesiąca. Pani doktor obejrzała i powiedziała to co już wiedziałam ,że niskie napięcie mięśniowe itd i że potrzebna rehabilitacja, na którą czekaliśmy ok 3 miesięcy. proponuje lepiej zgłościć sie do krok po kroku na przymorzu tam były krótsze terminy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
na wizytę do naurologa czekaliśmy 2 miesiące, a na rehabilitację kolejne 2, potwierdzam, że w ośrodku krok po kroku zdecydowanie krótsze są terminy
[url=http://slub-wesele.pl/]image

[url=http://www.suwaczki.com/]image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mimo że jestem z Gdańska, jeździłam do Tczewa, bo tam były zdecydowanie najkrótsze terminy. Nie wiem jak jest teraz.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzisiaj bylam z coreczka u fizjoterapeutki w OWI i na rehabilitacje bede czekac 2 miesiace jak nie 3 do psychologa 2 miesiace do logopedy kolejny miesiac masakra jakas a to niby OSRODEK WCZESNEJ INTERWENCJI!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiedziałam, że się długo czeka, ale żeby aż 2-3 miesięcy?
a czy w OWI nie można się zapisać od razu na rehabilitację?
trzeba najpierw umówić się na badanie lekarskie? I czy można zapisać się telefonicznie czy trzeba tam jechać osobiście?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem jak teraz :) my to przerabialiśmy 2 lata temu :]

można umówić się na wizytę u neurologa telefonicznie - to 1, obowiązkowy krok - ich lekarz musi sprawdzić czy faktycznie potrzebna jest rehabilitacja.

na ćwiczenia tez można było umówić się telefonicznie (a później z zajęć na zajęcia)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku na Tysiąclecia czekaliśmy 2 miesiące na pierwszą wizytę u neurologa ( asymetria + wzmożone napiecie). Rehabilitacja - pierwsze zajęcia po 3 tygodniach czekania, kolejne za 2 tyg. Pani ćwiczyła krócej bo miała zebranie ( po cholere tarabaniłam sie z dzieckiem by 20 min. ćwiczyła). Dramat Od 3 miesięcy rehabilituje dziecko prywatnie i tydzien temu usłyszałam od rehabilitantki że już nie są potrzebne ćwiczenia, synek dogonił swoich rówieśników a w wieku 4 miesięcy był jak kłoda.
Nie chce robić reklamy na forum ale jesli ktoś chce namiary na prywatną Panią rehabilitantke to z chęcią podam, synek był zadowolony, chetnie ćwiczył, uśmiechał sie do Pani itp.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Farida ja bardzo proszę o namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja rowniez poprosze
asiagorska21@wp.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
poprosze o namiary na rehabilitantke hankag83@gazeta.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja też bym prosiła: joginka32@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Prosze o namiary na Pania rehabilitantke. :-) pilne arkadia18@op.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Poproszę namiary
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Kasza manna do butelki (27 odpowiedzi)

hej Dziewczyny jakie proporcje dajecie tak żeby dziecko piło kaszę manne z butli. Cukier...

Dieta Montignaca (307 odpowiedzi)

Cześć dziewczyny, czy któraś z Was stosowała może dietę Montignaca? Słyszałam, że jest bardzo...

Co na prezent dla babci na 80lat?? (38 odpowiedzi)

dajcie jakies pomysly na 80 ur dla babci, max do 100zl.

do góry