Widok

invicta

Invicta Temat dostępny też na forum:
Invicta
Miałam okazję skorzystać z usłau kliniki invicta i chcialabym
stwierdzic, że oceniam je bardzo wysoko.
Recepcja naprawde jest miła. Nie miałam zadnego problemu z telefonem
czy
mailem na który odpowiadali.
Wyglad równiez mnie sie podobał, jednak miał on dla mnie marginalne
znaczenie.
Przede wszystkim wielki plus za kompetencje lekarzy. Konkretni i mili.
Drugi wielki plus za laboratorium, w ktorym mozna zalatwic wszelkie
badania za przystępną cenę
Ogólnie wiec: polecam
Moja ocena
obsługa: 6
 
oferta: -
 
jakość usług: 6
 
czas oczekiwania: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 6
 
6.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
Klinika ta specjalizuje się w medycynie estetycznej. Ceny są co prawda horendalne, ale trzeba przyznać , że ofertę mają fascynującą, unikalną. U mnie Botox oprzestł działac po 3 tygodniach a, powinien 28 tygodni co najmniej , jak piszą inne gabinety kosmetyczne. Skorzystałam, bo kiedyś była to klinika medyczna - leczenia niepłodności. Teraz ich spocjalnść to kosmetologia. Mała degradacja jakości i specjlalności. Szkoda.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadzam się z opinią Barbarki. Szkoda, że jakość usług dot, ilości podawanego botoksu i kwasu hialuronowego znacząco się obniżyła.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dziewczyny następnym razem zapytajcie o większą ilość kwasu albo botoxu, ja tak zrobiłam i nie było problemu :) poza tym jestem raczej zadowolona, rzeczywiście oferta szeroka a ceny...już nie przesadzajcie, na wszystko mają teraz 20% zniżki botoxy, wypełnianie itd dostałam od nich maila z info o promocji.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja odniosłam wręcz odwrotne wrażenie, że z każdą moją wizytą jest lepiej :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja korzystałam kilkakrotnie z makijażu permanentnego robionego przez Panią Wiolę - tak się do niej przyzwyczaiłam, że nie wyobrażam sobie isć do kogoś innego. co prawda z botoxu nie korzystałam, ale ogolnie z usług jestem zadowolona
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Opinie i oceny

Ala - ocena (3 odpowiedzi)

Impreza okolicznościowa, jedzenie mało doprawione, dewolay suchy z jakimś dziwnym farszem zamiast...

klient - ocena (4 odpowiedzi)

Firma nie dotrzymuje terminów oddania budynków/mieszkań. W Gdyni port deco budynek miał być...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry