Widok

jak bastylię właśnie zburzyli hydrobudowę

Czy naprawdę musiała upaść?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ten koszmarny klocek koło baru Żuławskiego? Gdzieś tak od lata już go przecież nie ma. W barze Żuławskim jest z kolei pijalnia piwa z bardzo nadpobudliwym barmanem. Krzyczał, że na Kaszubach są sami folksdojcze, którzy zmienili w czasie wojny nazwiska z polskich na niemieckie. Koledzy próbowali mu tłumaczyć, że nikt nic nie zmieniał, na co on krzyczał, ze przecież pełnu tu Szmitów i Konkoli. Jeden z kolegów dalej próbował z nim rozmawiać i powiedział, ze konkol to polskie słowo i nawet rośnie takie coś u niego na polu. Ale on kłocił się dalej twierdząc, ze innych nazwisk nie może sobie przypomnieć, choć przecież wiadomo, że pełno tu folksdojczów. Twierdził też, że zmieniali nazwiska, by dostawać od Niemców mleko i masło. Dowodem na to miał być fakt, że on sam nie widział na oczy masła aż do końca podstawówki. Jeden z kumpli zatrybił mimo wyraźnego naprucia i zapytał go, który on jest właściwie rocznik. Odpowiedział, ze 1970. Ech, to są historie lepsze niż z Mocnego Anioła. Dobrze, że nauczyłem się nie wtrącać.

https://www.youtube.com/watch?v=xwFRx0_LPoE
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Nie płacz i nie dobijaj mnie.
Faceci co najwyżej walną setkę i dadzą sobie po gębach. Spróbuj wytrzymać z babeczkami.
Jedna drugiej uwagi nie może zwrócić czy "po męsku" pogadać przy wódzie/ soku.
Trzeba się z nimi obchodzić w białych rękawiczkach a ja nie mam siły. W ogóle nie chcę się wtrącać a jak Lechu " nie chcem ale muszem" :))))
Jeszcze się taki nie urodził co by wszystkim dogodził.
Już bardziej nie mogę się odizolować a jednak jeszcze za mało.

http://www.youtube.com/watch?v=ErlTq8tEgck
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Czyli zburzyli hydrobudowę przez ten barek! Zagadka rozwiązana! ;-))
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Musiała upaść, teren bez pustostanu na nim jest więcej wart niż z.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie Hydrobudowę a budynek po Hydrobudowie. Tam nie było banku?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak się wyprowadzi majątek, to upadek musi być
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Ludzie z Trójmiasta, kim Wy jesteście? (170 odpowiedzi)

Ja nie wiem skąd Wy się się tutaj znaleźliście, ale potrzeba Wam chyba jakiejś turbo (albo raczej...

Jeśli dziś piątek, to czytamy Ziemkiewicza (43 odpowiedzi)

Dziś piątek, dzień postny, ale Ziemkiewicz nie zważa i daje czadu:...

Zagadki i pytania biblijne (4 odpowiedzi)

Czy jest dzieło bez twórcy ? Niech ateiści wskażą dzieło bez twórcy....

do góry