Każdy kto myśli o osiągnieciu dźwięku wyższej jakości w swoim samochodzie powinien zdawać sobie sprawę, że trzeba auto poddać takim zabiegom jak adaptacja drzwi w celu montażu głośnika nisko(średnio)tonowego oraz współpracy z nim, zaaplikowanie głośnika wysokotonowego np. w słupkach przednich.
Operacje te wiążą się krótko mówiąc z lekką przeróbką fabrycznego stanu auta, ale taką by wyglądało jak fabryczne.
Te zadania to jest domena człowieka z AMF. Bardzo lubi to robić i robi to estetycznie oraz trwale.
System audio w samochodzie najczęściej zawiera także subwoofer w celu uzyskania potęgi brzmienia dzięki najniższym częstotliwością.
Obudowy dla takich głośników w Audio Manufakturze wykonywane są na absolutnie najwyższym poziomie.

Słuchałem wielu aut spod tego szyldu. Nie mam nic do zarzucenia, a jestem z tych czepialskich. W trojmieście tylko AMF zwróciła moją uwagę i mnie przekonała.

Mało jest takich zakładów ca gdzie człowiek odpowiedzialny za system czuje wyzwanie. Tutaj w moim odczuciu tak jest.

PS. Punkty, ktore można przyznawać są nieadekwatne do specyfiki pracy takiego zakładu, ale coś tam wybrałem.