Widok

kaszel u dwulatka tylko podczas snu...?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Moja córeczka (2 lata) od trzech nocy ma kaszel ale tylko gdy zaczyna zasypiać - w dzień zachowuje się jak zupełnie zdrowa - zero kataru , zero kaszlu ... w nocy zaczyna charczeć i dusi sie jakby nie mogła wykrztusić ... mieliście takie doświadczenie? co pomogło?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam!
My mieliśmy podobną historię z naszym synem. Kaszlał tylko w nocy i zawsze o tej samej godzinie. Po zrobieniu wszystkich możliwych badań wyszło, że mamy glistnice. Może warto przebadać kał?! Mam nadzieję, że nie, bo to niefajnie mieć robaczki. Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nocny kaszel może też być objawem refluksu. Treść żołądkowa cofa się do gardła i dziecko kaszle i dusi się. Zazwyczaj występuje to o tej samej porze.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0
A moze to zapalenie krtani?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dokładnie nasz syn to miał... uwaga! prwadopodbnie zraził sie tym kiedy pomagał mi przy obiedzie którego składnikiem były pieczarki!
po syropku mu przeszło... terazpo 8 latach mamy córczke i ma bardzo podobne obiawy...ona jednak kaszle też w ciągu dnia ale tylko kiedy śpi... stąd podejrzewam refluks. W przychodni taki tłok ze chyba pojade prywatnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Też bym obstawiała refluks. Oczywiście jeśli u lekarza po badaniu gardło i oskrzela czyste. U nas w krótkim czasie pomógł syrop Gastrotuss (podobno bez recepty można kupić). Syrop nie zaszkodzi, a może okazać się że to jest to...
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 0
najlepiej to iść do lekarki i poprosic o skierowania na badania
mocz, krew, kał i moze usg/rentgen?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 3
moze być zapalenie krtani tzw kaszel krtaniowy najlepiej zrobic nebulizacje z soli fizjologicznej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
To też może być alergia/. Mój synek tak miał tj. ataki kaszlu tylko nocą, zero kataru. Okazało się że to była alergia pokarmowa na nabiał. Jak wyeliminowaliśmy wszelkie produkty mleczne to przeszło.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
a u mnie gdy był kaszel nocny -ale taki ostry atak- to było zapalenie płuc...innych objawów było brak...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
u nas bylo to samo i okazalo sie, ze alergia.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
To może być zapalenie oskrzeli. Polecam sprawdzić objawy tego schorzenia. Tutaj są wypunktowane: http://medyczny-blog.blogspot.com/2015/02/zapalenie-oskrzeli-przyczyny-oraz-objawy.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
u nas to samo alergia roztocza !
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bardzo dobrze znany mi temat. córka 3 miesiące dosłownie dusiła się od kaszlu w nocy, w ciągu dnia nic a wieczory ciąły kaszel. biegałam po róznych lekarzach, i ani refluksu nie stwierdzali, ani alergii, nic dosłownie nic! aż po 3 miesiącach, córa dostała silnego ataku kaslzu w nocy i odchrząkneła duza ilość białej wydzieliny, wręcz wymiotowałam takim śluzem, a na noc dostała 39 gorączki. po przyjęciu do szpitala lekarz stwierdził obturacyjne zapalenie płuc:( u nas tez były tylko nocne objawy. oswłuchowo żaden lekarz nic nie słyszał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To napewno pasożyty, u nas córka dusiła się tak pół roku , po podaniu zentelu od razu kaszel minął
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Badanie na gliste u mnie tak bylo
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co na okno do pokoju dziecięcego? (24 odpowiedzi)

Chcemy już powoli urządzać pokoik dla córeczki i zastanawiam się czy na okno najlepsze będą...

Fajne i ciekawe przystawki - przekąski :) (71 odpowiedzi)

Mój mąż ma za tydzień urodziny, ze wzgledu że mam małe dziecko potrzebuje szybkich i ciekaweych...

księgowa?? czy warto? (35 odpowiedzi)

post dotyczył będzie pracy.. a właściwie jej zmiany...obecnie pracuję jako powiedzmy pracownik...

do góry