Widok

kiedy jest dzień chłopaka?? dzisiaj czy jutro??

sLuchajcie, moze dizeń chłopaka nie jest popularny, ale ja kurde mam chłopaka a nie pamiętam kiedy jest jego święto a nie wypadałoby zebyn nawet życzeń mu nie złożyła z tej okazji. prosze o odp
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 2
kurde nie wiem
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
Dzisiaj 30.09 ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
jutro
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
30 września
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja słyszłąm że jutro- 30.09 :))

Taka sobie jestem Łatwopalna Czarownica...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
jutro dziewczyny macie chłopaków a nie wiecie kiedy dzień chłopaka :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
HEJ JUTRO JEST DZIEŃ CHŁOPAKA !!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
30
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
mi sie wydaje ze dzis jesst swieto chlopaka czyli10.03
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
10.03 - dzień mężczyzny
30.09 - dzień chłopaka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
jutro jest dzień mężczyzmy
a we wrześniu 30 dzień chłopaka jeśli twój men nie jest chłopcen to jego święto jest 10 marca
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
nie ma czegoś takiego jak dzień mężczyzny!!!pokażcie mi to w jakimkolwiek kalendarzu??!! to tak jak by był dzień kobiet i dzień dziewczyki!!! jest w kalendarzu dzień chłopca-30.09
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
czyli dzisiaj nie ma święta żadnych mężczyzn!!! kto to wymyślił?!?!?!?!?!?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
alez prosze. kalendarz w ktorym sa obydwa swieta. korzystacie z internetu a wyszukiwarka google nie potraficie sie poslugiwac...

http://magazyn.kujon.net/txt/6/nietypowy_kalendarz_dzien.html

Prosze kalendarz i sobie poszukajcie.... Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
alez prosze. kalendarz w ktorym sa obydwa swieta. korzystacie z internetu a wyszukiwarka google nie potraficie sie poslugiwac...
Prosze kalendarz i sobie poszukajcie.... Pozdrawiam

http://magazyn.kujon.net/txt/6/nietypowy_kalendarz_dzien.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest 10 marca
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
jest i bylo ogladac wiadomosci na tvp1 to byście wiedziały
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
jest 30 września powodzenia z chłopakiem klaudia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
ja myślę że jest 30 września
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzień Chłopaka
Święto, które powstało, prawdopodobnie przez analogie do Dnia Kobiet. Jak podaje angielska wikipedia. "International Men's Day" był po raz pierwszy obchodzony w 1999 roku na wyspach Trinidad i Tobago.
Prawdopodobnie dlatego, iż jest to święto dość młode, obchodzone jest na całym świecie w różnych dniach. I tak, w Trynidad i Tobago, podobnie jak w Indiach, po raz pierwszy, obchodzono je 19 listopada, na Malcie 7 lutego, w Rosji i na Ukrainie 23 lutego, w Brazylii 15 lipca, w Norwegii 7 października, w Kanadzie 25 listopada.
W Wielkiej Brytanii i Irlandii International Men's Day czyli Dzień Chłopaka obchodzony jest 5 kwietnia.

Także w Polsce nie ma zupełnej zgodności co do dnia, w którym należy obchodzić ten dzień. Większość źródeł podaje 30 września ale niektóre wskazują na 10 marca, przy czym 30 września częściej spotykamy się z nazwą "Dzień Chłopaka", podczas gdy 10 marca z nazwą "Dzień Mężczyzny".

Prawdopodobnie już za kilka lat będziemy obchodzić to święto jednego dnia we wszystkich krajach, póki co przyjmijmy, że obchodzone ono jest w Polsce w dniu 30 września. I w tym właśnie dniu życzmy wszystkim Panom wszystkiego najlepszego.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Co roku, 01 czerwca.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
oturz dzień hłopaka jest 30.09 lób 10.03
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
30 wrzesnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
30 września ;DD
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Dzien chlopaka jest 30 wrzesnia w Polsce jest obchodzony wiec kup chlopakowi np.mala czekoladke w formie pamieci ;) Pozdrawiam
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
jest 30 września
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
30 wrzesnia
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
10.03 - dzień mężczyzny
30.09 - dzień chłopaka
Święto, które powstało, prawdopodobnie przez analogie do Dnia Kobiet. Jak podaje angielska wikipedia. "International Men's Day" był po raz pierwszy obchodzony w 1999 roku na wyspach Trinidad i Tobago.
Prawdopodobnie dlatego, iż jest to święto dość młode, obchodzone jest na całym świecie w różnych dniach. I tak, w Trynidad i Tobago, podobnie jak w Indiach, po raz pierwszy, obchodzono je 19 listopada, na Malcie 7 lutego, w Rosji i na Ukrainie 23 lutego, w Brazylii 15 lipca, w Norwegii 7 października, w Kanadzie 25 listopada.
W Wielkiej Brytanii i Irlandii International Men's Day czyli Dzień Chłopaka obchodzony jest 5 kwietnia.

Także w Polsce nie ma zupełnej zgodności co do dnia, w którym należy obchodzić ten dzień. Większość źródeł podaje 30 września ale niektóre wskazują na 10 marca, przy czym 30 września częściej spotykamy się z nazwą "Dzień Chłopaka", podczas gdy 10 marca z nazwą "Dzień Mężczyzny".

Prawdopodobnie już za kilka lat będziemy obchodzić to święto jednego dnia we wszystkich krajach, póki co przyjmijmy, że obchodzone ono jest w Polsce w dniu 30 września. I w tym właśnie dniu życzmy wszystkim Panom wszystkiego najlepszego.
piszal kamilo
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
30 września
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
30 września chłopaka
10 marca mężczyzny

=D

można dwa razy świętować
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
no
narawde
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dzień chłopaka jest 30.09 więc chłopaki nie kłamcie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
30.06 llub 10 marca ;p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
30.09
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
30.09 jest dzień chłopaka a 10 marca jest dzień mężczyzny, czy coś takiego... ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ha ha nie ma ta kiego dnia menszczyzna
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

Wrozka Justyna z Sopotu - prosze o pomoc w odnalezieniu kontaktu (23 odpowiedzi)

Witam :-) Ponawiam swoja prosbe o pomoc w odnalezieniu kontaktu do wrozki Justyny z Sopotu. To...

rowerek treningowy stacjonarny - gdzie kupię? (12 odpowiedzi)

Gdzie mogę kupić w Trójmieście rowerek treningowy stacjonarny w cenie ok. 200 zł? Decathlon,...

do góry