Widok

kobieta w Sopocie zaczepia ludzi (różowa czapka)

Hej,
Już dawno zauważyłem (bo to dość charakterystyczna osoba), że w Sopocie, najczęściej w okolicach dworca głównego, zaczepia ludzi kobieta w wieku ok 40 lat, ok 165cm wzrostu, zawsze różowa czapka Ralph Lauren (coś mi świta że zamiennie z jakąś czerwoną), i zawsze ciemne okulary (na pierwszy rzut oka wygląda na ogarniętą i nie odstrasza wyglądem). Z tego co zauważyłem (może wybiórczo), to zaczepia ona mężczyzn. Ostatnio ją mijałem gdy była w trakcie rozmowy z jednym chłopakiem, który coś grzebał w telefonie i wyglądał na zaangażowanego. Wczoraj podeszła do mnie, i na moje stanowcze 'nie' na powitanie, odpowiedziała 'dobra dobra' , co może wyraźnie świadczyć o tym, że to jakiś szwindel i zdaje sobie sprawę, że mam tego świadomość (bo zwykle osoba o neutralnych zamiarach powinna się lekko zasmucić/zmieszać/ oburzyć itp.) Planuję ją kiedyś zaczepić jak nie będzie wokół ludzi i zapytać o co jej chodzi, ale może uda się informację uzyskać tutaj i ew. przestrzec inne osoby. Ktoś, coś?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To córka Petera Konfederata
a wnuczka Parasolnika
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

"gimbaza" nie zrozumie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Hydepark

Emerytura -Ale chce być komuś potrzebny (4 odpowiedzi)

Jestem na szybszej emeryturze .Mam hobby ,zainteresowania nie nudzę się .Pracowałem w jednym...

głośny seks za ścianą (105 odpowiedzi)

Za ścianą mamy parkę, która bardzo głośno uprawia seks w nocy np. 4 rano, łóżkiem walą w ścianę i...

Ankieta do pracy dyplomowej (3 odpowiedzi)

Dzień dobry, prowadzę badania na temat zagrożenia przestępczością kradzieży i kradzieży z...

do góry