Widok

kolagen ?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
czy któraś z Was stosowała kolagen naturalny ? są jakieś tego efekty ?
warto spróbować ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
wiem, że pewnie jesteś młodziutkie i gładziutkie :) ale może jednak ktoś już miał styczność z takim kolagenem ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kolagen działa nawilżająco. Niestety ma zbyt dużą cząsteczkę aby wniknąć w głąb skóry i pełnić rolę wypełniacza, działa bardziej powieżchownie. Tak w skrócie, nie wiem co panią interesuje na temat kolagenu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze mam w lodówce bo super działa na wysypki, uczulenia itp. A teraz dodatkowo przydaje się gdy synek nabije sobie guza albo się skaleczy-szybciej się goi.
Ale jeśli chodzi o działanie na zmarszczki itp to niestety nie widzę efektów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja używalam na rozstepy po ciązy (2 opakowania kolagenu naturalnego), ale bez rezultatów. Moze za krotko stosowałam, ale nie miałam kasy na kolejne słoiczki (dość drogi jest, ok 130-150 zl).
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witam,
ja stosowałam kolagen z tołpygi- w ciąży smarowałam regularnie od samego początku brzuch- zero rozstępów. Regularnie stosuję żel kolagenowy do mycia twarzy w codziennej pielęgnacji ( 120 zł a starcza na bardzo długo, jest bardzo wydajny) - cera jest oczyszczona i ładnie wygląda. Stosuję kosmetyki marki souvre. W razie pytań zapraszam do kontaktu -
Pozdrawiam Karolina. ( 783-418-256)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

Siłownia-Od czego zacząć,jak ćwiczyć żeby schudnąć (36 odpowiedzi)

Zapisałam się na siłownie,mam 5 kg do zżucenia po ciąży,jestem po dwóch porodach,najbardziej...

Jakki bidon dla 3-latki, z którego nie kapie? (13 odpowiedzi)

Dziewczyny macie jakieś sprawdzone bidony, z których nie kapie. Obecnie mam Canpola ze słomką,...

do góry