Widok

kościół św brata alberta na przymorzu

Wesele Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Cześć chciałabym się dowiedzieć czy ktoś z was zna ten kościół, mam tam ślub a jeszcze nawet mnie tam nie było. U mnie w parafii godziny wolne które mogłabym zarezerwowac to 12:00 i 19:00 co oczywiście odpadało. Jestem ciekawa czy mogę udekorować kościół czy jest tam ktoś kto to robi, poza tym czy mozna sypać ryżem(u mnie w parafii nie można) no i wogóle jaki jest wystrój kościoła. Dzięki za wszystkie odpowiedzi

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
o ślubach nic nie wiem a raczej niewiele. śpiewałam tam kiedyś - dawno temu i wydaje mi się, że to fajny kościol - duzy i taki przestrzenny, nie na planie krzyża, tylko taki bardziej okrągły.. powiedzcie mi czy dobrze kojarzę.. i dużo zespołów tam działa, więc możesz od razu zapytać o oprawę..

image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, to bardzo nowoczesny kosciol, naprawde duzy i przestrzenny. Z twego co slyszalam, to jest tam siostra zakonna, ktora pieknie przystraja kosciol, ale nie wiem, czy trzeba to z nia wczesniej uzgodnic - powodzenia!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
fakt, kościół jest duży, i dość fajni księża, co do wystroju, to musisz zapytać w kancelarii, ale moja koleżanka miała swoją firmę, która przystrajała kościół, żadnych problemów nie miała. Miała też swojego skrzypka co im przygrywał, oprócz organisty oczywiście. Kościół jest niezły, jedyny minus to, to, że zaraz po jej ślubie była msza popołudniowa, więć w połowie uroczystości zaczęły się schodzić wszystkie okoliczne "babcie" no i oczywiście pchały się do pierwszych ławek no i małe zamieszanie zaczęło się robić. Proponuję zastanowić się nad godziną, żeby nie było tego typu niespodzianek :-) ryżem oczywiście sypać można :-)

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
dzięki dziewczyny za wszystkie dobre rady, mam ślub na 16.30 a wieczorna msza jest dopiero na 18:00 więc nie jest źle. W następnym tygodniu jadę do biura parafialnego i wtedy wszystko uzgodnię
Pozdrawiam wszystkich ślubujących i tych już zaślubionych:)

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
hej, ja tam mialam slub w sierpniu bo to byla moja parafia.Szczerze mowiac to kosciol nigdy mi sie nie podobal ale dlugo zbieralam rozne ozdobki i pomysly na dekoracje kosciola i efekt byl niezly.Siostra Michaela pieknie udekorowala nam kosciol kwiatami.Jedyny problem to bramki, strasznie nachalni mlodziency ktorzy tylko pieniedzmi dali sie przekonac.....chetnie dpiswe na wszystkie pytania papa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze Małe

Willa Krzywoustego (5 odpowiedzi)

W okolicy, w której powstaje Willa Krzywoustego znajduje się bogato rozwinięta infrastruktura -...

Cztery Oceany - opinie i oceny (69 odpowiedzi)

Cztery Oceany to kompleks czterech 17 piętrowych budynków, które powstaną przy ul. Obrońców...

Przedszkole Stokrotka na Arkońskiej w Gdańsku (41 odpowiedzi)

Poszukuję Mam, które posyłają/posyłały tam swoje dzieci żeby podzieliły się swoją opinią o tym...

do góry