Widok

kosmetyki wyższej półki

Te bzdury co wypisują w internecie to brednie. Poszlam na zabieg z czystej ciekawości bo poleciałam mnie przyjaciółka, powitanie na recepcji bardzo kulturalne zaproponowanie kawy,herbaty (dobrej jakości kawa a nie jakaś za 5 zł ) pani specjalista która robiła mi zabieg bardzo sympatyczna co prawda młoda ale miała duża wiedzę odnośnie kosmetologi (zabiegi,kuracje etc) co prawda zabieg jest pod ofertę ale czy jak idziemy do np Rossamana Hebe możemy wypróbować produkt ? Nie wiec to jest duży plus ze za polecenie można dostać się do dobrej Akademi kosmetycznej wypróbować kosmetyki i samemu zobaczyć czy mamy efekt . Jest to dobra inwestycja bo inwestujemy w swoją "wizytówkę" a to ze opinie poniżej pisały Panie które są zaniedbane i nie dbają w ogóle o swoją twarz albo kupują kosmetyki za 10 zł to nie ma czym wie sugerować pff .. byłam ,zobaczyłam, wykupiłam pakiet zabiegów i jestem zadowolona bo efekty są widoczne i widzę je Ja i moim bliscy
Jeśli chcemy produkty z dobrym składem które działa to niestety trzeba zapłacić a jak kogoś nie stać to niech się nad sobą nie użala i nie wypisuje bzdur
Pozdrawiam
Moja ocena
L'AMORAGE Beauty Club kategoria: Salony kosmetyczne
obsługa: 5
 
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 5
 
ocena ogólna: 5
 
4.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 27 nie zgadzam się z tą opinią 18

Dobrym składem, dobry żarcik. Nie jeden chemik łapał się za głowę widząc to jest w ich (pełnym) składzie, a to co tak reklamują jest w śladowych ilościach. Nie próbujcie sobie sami reklamy robić bo jest to smutne jak bardzo nabieracie klientki które będąc mniej asertywne pozwalają sobie to wcisnąć. Szczerze, nie wiedziałam że herbata z biedronki jest dla kogoś ekskluzywnym towarem, ale widać niektórym to pasuje :-) Dziewczyny z brakiem wykształcenia, młode z tapetą na twarzy bo same nie umieją zadbać o swoją cerę i musza ją zakrywać mocnym makijażem. Dziewczyna która mnie obsługiwała miała długie pazury gdzie w tej branży nie powinno się ich miec aby nie spowodować uszkodzenia skóry klientki, ale jak się ma braki to się o tym nie wie ;-)
Drogie Panie, nie dawajcie się nabierać. Szkoda waszego czasu i pieniędzy.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 3

Widać , że powyższy tekst , pisała osoba ,która nie ma bladego pojęcia, na temat działania kosmetyków,których skuteczność zależy od tego co zawierają a nie od ceny.Poza tym obraża swoje przedmówczynie ,w sposób niewybredny komentując ich wygląd(rozumiem że ta pani widziała na własne oczy te wszystkie" zaniedbane " panie i mogła to ocenić).Prawda jest o wiele brutalniejsza , ponieważ o takie efekty, o jakich zapewniają w salonie , może jedynie pokusić się chirurg plastyczny a nie jakieś tam kremiki,ponieważ takich nie ma.
popieram tę opinię 11 nie zgadzam się z tą opinią 5
do góry