Widok

książeczka pracownicza

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
hej, mam pytanie:
moja książeczka pracownicza (ta z badaniami że jestem zdolna do pracy) jest u mojego pracodawcy. Kto w takim razie powinien pamiętać o jej "przedłużaniu"? Ja czy pracodawca?
Może ktoś wie?

Bardzo dziękuję za odp.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pracodawca powinien tego pilnować i odpowiednio wcześniej wydać skierowanie na badania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dzięki, bo nie bylam pewna a jutro ide do pracy to zalatwic i nie chcialam z siebie debila robić, bo pracodawca dzis do mnie zadzwonil i cos tam pierdzial ze jestem nielegalnie na urlopie bo nie dopilnowalam książeczki!!! szlag by go...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Kurde a ja jak byłam na macieżyńskim i skończyła mi się książeczka to nikt do mnie nie dzwonił i nic nie mówił,jak ją odbierałam (zwalniając się ) to księgowa powiedziała że to ja powinnam tego pilnować,w****...... się i jej powiedziałam że książeczka leży u niej w szafce i to jej z****ny obowiązek tego pilnować,bo jak szłam na urlop i pytałam o książeczkę to powiedziała że musi ją mieć u siebie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie obowiązuje przepis, który mówi,że nie można być na urlopie jeżeli masz nieważną książeczkę.Niech sobie Twój pracodawca poczyta przepis.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

czy ktos wyleczyl homeopatia cos wiecej niz katar i przeziebienie? (62 odpowiedzi)

np zapalenie ucha, problemy z drogami rodnymi, nerki, trzeci migdal? czy wierzylyscie w...

czym wybielić zęby (23 odpowiedzi)

żeby jak najmniej bolało, piję dużo kawy;(

Choroba skóry - Twardzina... ktoś tez się leczy? (19 odpowiedzi)

Witam, u mojego męża prawdopodobnie wykryto twardzinę. Miał zmiany skórne " skóra jak u...

do góry