Widok

kurs komputerowy

Możecie polecić, gdzie można szybko nauczyć się obsługi komputera w większym zakresie niż tylko przeglądanie internetu?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Indywidualne lekcje są najlepszym sposobem na zwiększenie umiejętności, dzwoń śmiało 799832556
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W internecie znajdzie Pani dużo kursów za darmo. Ja czasami jak mam czas to wyszukuję sobie na youtube.com rózne filmiki/ tutoriale i uczę się z domu. Z tego co wiem można się też w Gdyni zapisać na bezpłatny kurs w szkole TEB Edukacja. Proszę wejść na ich stronę. Tam znajdzie Pani szczegółowe informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję, a może jeszcze jakieś podpowiedzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Również bym był zainteresowany kursem komputerowym szczególnie do programu Windows Excel...Chętnie bym się nauczył użytku. Jakieś podpowiedzi dla Gdańska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Chodzi ci o kurs office'a czy programowanie czy co konretnie? Bo piszesz dosc ogolnie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co? Gdzie? Kiedy?

Hostessy i pokazy (6 odpowiedzi)

Jestem i chcialabym sprobowac jako hostessa w jakiejs agencji reklamowej, ale nie mam pojecia,...

Obiekty konferencyjne nad morzem - gdzie? (5 odpowiedzi)

Dzień dobry nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, ale trudno poszukuję obiektów...

Sztuczne kwiaty do wiązanek na groby - gdzie kupię? (11 odpowiedzi)

Gdzie kupię ładne, efektowne sztuczne kwiaty i dodatki do zrobienia wiązanek i bukietów na groby?...

do góry