Widok

kursantka - opinia

GoAuto Temat dostępny też na forum:
Do momentu rozpoczęcia kursu praktycznego wszystko przebiegało bez zarzutu, a nawet lepiej niż można by oczekiwać - wygodne biuro, sprawnie załatwiane sprawy organizacyjne, luźna atmosfera podczas wykładów etc. Potem niestety trafiłam na instruktora Piotra i się zaczęło: wiecznie przekładane/odwoływane przez niego spotkania, ponad połowa kursu przejeżdżona w miejscach, które nie są trasami egzaminacyjnymi, problemy z kontaktem telefonicznym z instruktorem, oddawanie moczu na poboczu bez dezynfekscji rąk, które potem przecież dotykają kierownicy/biegów, pewnie jeszcze parę rzeczy można by dodać.. Gdy po 30h kursu chciałam dokupić dodatkowe jazdy u innego instruktora, gdyż dotychczasowy nie przygotował mnie wystarczająco - właściciel tylko przeprosił, ale nie zaproponował żadnej rekompensaty, odniosłam wrażenie, że problem jest mu znany, ale przymyka na niego oko..

Podsumowując - szkoła całkiem w porządku, może inni instruktorzy są w porządku, ale ja odradzam instruktora Piotra - szkoda nerwów i pieniędzy
Moja ocena
obsługa: 5
 
poziom nauczania: 3
 
wyposażenie: 6
 
czas trwania kursu: 6
 
przystępność cen: 6
 
ocena ogólna: 4
 
5.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Odpowiedź obiektu

Pani Kursantko, dziękujemy za opinię zarówno trudne dla nas, jak i te dobre traktujemy niezmiernie poważnie.
Zauważaliśmy problem i wyciągnęliśmy z niego wnioski.
Mimo, że przykładamy wagę, by poprawiać nasze działania i niwelować niedogodności - nie zawsze robimy to wystarczająco szybko. Dlatego przepraszamy za niedogodności.
Nie mniej serdecznie pozdrawiamy, Zespół go!auto
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Witajcie.
Ja też mam na imię Piotr i pracuję w tej samej szkole. Nie mylcie mnie z tamtym instruktorem :-)
U mnie w aucie jest zawsze czyściutko a potrzeby fizjologiczne załatwiam w miejscach gdzie jest woda i mydło.
Pozdrawiam,
Piotr W.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

kadry i płace, księgowość - nauka (3 odpowiedzi)

Powiedzcie mi, jak najlepiej nauczyć się kadr i płac oraz księgowości samemu w domu? Idę co...

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Korepetycje (8 odpowiedzi)

Zapraszam na korepetycje z fizyki, matmy, biologii. Tanio, mam nadzieję, że skutecznie:))

do góry