Widok

lacznik wiczlino koleczkowo

Bojano Wiczlino Na drogach Trójmiasta Temat dostępny też na forum:
witam,
czy ma ktos jakies nowe info odnosnie lacznika z wiczlina przez bojano do planowanej s6 w koleczkowie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to łącznik jest uwzględniony w Gdyńskim planie zagospodarowania przestrzennego

mapka
http://www.gdynia.pl/g2/2008_04/17090_fileot.jpg

link
http://www.gdynia.pl/bip/zagospodarowanie/5528_48204.html

Co do szczeczegółów to ani widu ani słychu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Rozumiem i dziekuje. Pytanie czy ktos wie jak na to szalenstwo zapatrywuje sie UG w Szemudzie. Osobiscie jestem zainteresowany zakupem dzialki w bojanie lub koleczkowie ale rasa s6 i jeszcze ten lacznik studza zapal
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
piszesz na zasadzie - chcemy drogi i dobrego dojazdu do miast i autostrad ale niech buduja jak najdalej od mojej dzialki.. ja sie ciesze na ta droga przynakmniej nie bede stal wiecznie w korkach w chwaszczynie i osowej, ekrany beda wiec i halas znikomy...
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3
Czesio chodzi o to ze ciagle planuja drogi po nowych sladach a przeciez bardzo czesto mozna rozwinac obecne drogi. Jak pisalem nie mam dzialki ani w Bojanie ani w Koleczkowie bo strach cos kupic, dzisiaj cisza jutro ktos planuje droge pod nosem a juz najgorzej jak je planuja przez dzielnice domkow jednorodzinnych ktore maja byc z reguly zielone i ciche wiec drogi tak a autostrady nie - ich miejce to pola lub tereny przemyslowe. Dwa Bojano czy Koleczkowo z tego co wiem to moze 3000 mieszkancow wiec lokalne drogi wystarczaja gdyby je tylko utwardzic ale po co lepiej za ta kase planowac planowac i planowac a mieszkancy jak widac na innych postach dalej tona w blodzie i niszcza zawieszenia.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1
Zgadzam sie z Toba ale:
1. drogi gruntowe moze i beda asfaltowe kiedys - ale musi byc tez wola gdyni?
2. ja jednak wole wjechac na wezel w koleczkowie i po 2 pasach dojechac do gdanska..
3. jak piszesz nie mieszkasz tu to nie wiesz jak rano wyglada zjazd do gdyni przez lasy albo rondo w chwaszczynie - masakra
4. terany przemyslowe nie wystepuja jednak w calej polsce zwroc uwage... - gdzies tez musza biec przez pola i obok miejscowosci...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3
To zes mnie zalamal.... A juz sie cieszylem, ze mnie S6 ominelo, to mi teraz Gdynia droge pod nosem planuje....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Byłoby super gdyby powstałą ta łącznica w planowanym przebiegu i do tego jeszcze kolejka też w proponowanym przebiegu. Ciekawe czy dożyjemy czasu kiedy to powstanie. Wójt powinien naciskać Gdynię w tych tematach i dążyć do jak najszybszego rozpoczęcia inwestycji.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wójt naciskać Gdynię?? To tak jakby powiedzieć że prezydent Kirgistanu naciska na Rosję aby ta nie łamała praw człowieka :)

Przepraszam za złośliwość, ala takie są realia.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

jak teraz wygląda temat łącznika Wiczlino Koleczkowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Łącznik z Wiczlina będzie do Bojana do ul. Warszawskiej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Według planu zagospodarowania przestrzennego zaplanowana jest prosta wzdłuż lasu przez Głodowo, Czarną Górę.
Jest to najprostsze rozwiązanie, nikt nie będzie "zygzakami" od S6 przez ul. Warszawską dojeżdżał do Głodowa i dalej do Gdyni. Popatrzcie na kierunki rozwoju Bojana (link jest na gdzieś na forum" i przestańcie tworzyć szum informacyjny.
Tak samo było z S 6, od dawna było wiadomo, że obok nas będzie zbudowana. Pisano wiele, wysnuto kilka teorii a projektant zaprojektował i za dwa lata będzie.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Precz z S6!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 22

Precz z s6!!!!!!!!!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 21

Niech budują tą drogę jak najszybciej, przebić się przez Chwaszczyno to jest koszmar
popieram tę opinię 18 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ale mi chodzi o łącznik gdyński, a nie o S6.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Co słychać w tym temacie?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

We wsi gadają, że pamięć ludzka nie sięga czasów gdy ten łącznik planowano. A tak poważniej to rzecz się może rozbijać tak jak w przypadku Majora Bojana o wywłaszczenie pasa ziemi pod drogę. Rzecz do zrobienia, tyle że zarówno Bojano jak i Koleczkowo nigdy nie były w gminie na liście priorytetów.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie ma takiego problemu jak przy Majora Bojana, działki nie są podzielone i przy ich wyznaczaniu od razu zostanie zabezpieczony teren pod drogę. Najstarsi mieszkańcy tak samo mówili o autostradzie i za dwa lata mamy gotową.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie ma na to pieniędzy i nie bedzie. Najpierw musiałaby powstać obwodnica witomina. Bo tak to witomino kompletnie stanie. Kiedyś może tak, powstanie, ale będzie to lokalna kategorii Z.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czy coś wiadomo w temacie, mam zamiar kupić działkę przy - róg Kruszyńskiego i Poległych Żołnierzy. Trasa przechodzi właśnie tamtędy. Z drugiej strony raczej mało prawdopodobne żeby robili ten łącznik, raczej zostawią wyjazd w Koleczkowie i to będzie na tyle.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Muszą zrobić ten łącznik, układ drogowy od strony Gdyni zakłada jego istnienie. To jest rozwiązanie niezbędne dla Gdyni.
Jak kupowałem działkę to bałem się, ze wybudują Trasę Kaszubską, wszyscy zapewniali, że nie ma szans na nią.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Prędzej czy później ten łącznik powstanie, ale mi wychodzi, że będzie trochę na północ od twojej działki. Zerknij na geoportalu Szemuda i włącz "Studium" żeby zobaczyć przebieg łącznika.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Tak, rzeczywiście będzie to około 200 m od działki, poza tym widzę, że droga idzie częściowo przez las. Jest to droga II kategorii ważności, więc jeden pas, przejścia dla pieszych, światła itp. Jak już powstanie to raczej nie będzie tranzytowa - bo wszystko poleci na węzeł kack. Poza tym bojano nie ma kasy, inwestycja raczej na za 15 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Jak spojrzycie na geoportalu na układ działek w tamtym rejonie to zauważycie nad ul. Poległych Żołnierzy(200 metrów na północ), że już jest wydzielony kawałek pasa pod Łącznik Gdyński. Droga ma być lokalna nie żadna ekspresówka. Mam działkę jakieś 200-300 metrów do tej drogi i się raczej cieszę, bo na Kruszyńskiego ma być kiedyś rondo:) ale to pewnie za 20-30 lat:D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kierunki zagospodarowania przestrzennego Struktura funkcjonalno-przestrzenna załącznik 2.1 pokazuje jak będzie. Gdynia pokazuje w jaki sposób połączą z S6. Nie jest to perspektywa 20 lat tylko pod koniec budowy S6 czyli najbliższych 3 lat
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

A możesz wrzucić do tego link?
Z góry dziękuję
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ta mapa - lub jej starsza wersja jest na stronach UM Gdyni od przeszło 12 lat. W zasadzie to że sam łącznik ma kiedyś powstać jest jak najbardziej super, ale nie spodziewałbym się jego budowy w ciągu najbliższych 10 lat. Gdynia będzie miała połączenie z Trasą Kaszubską na Węźle Wielki Kack, którego rozbudowę funduje budżet państwa. Podłączanie się do Trasy Kaszubskiej poprzez Łącznik Gdyński jest narazie nie opłacalne - już nie mówiąc, o tym że to ma być droga kategorii Z więc Gdynia pociągnęła by ją do swoich granic a dalej co? Szemud dalekosiężnie planuje stworzyć małą "obwodnicę" Koleczkowa, a budowa około 3-4 kilometrowego odcinak drogi, która musi być wytyczona odnowa to raczej w dzisiejszej perspektywie Sience Fiction. Finansowanie tej inwestycji z budżetu Województwa czy Państwa raczej póki co nie jest możliwe.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie masz racji.
Nie trzeba wykupić gruntu bo dzielą działki uwzględniając rezerwę pod drogę.
S6 ma być tranzytem a potrzebne są drogi do Gdyni, ul. Wielkopolska jet już zatkana a planowana przebudowa dróg na Witominie wskazuje na rozwój dróg od Chwarzna. Projektowane jest rondo w Koleczkowie z zjazdem do tej drogi. Kilka kilometrów drogi w polu bez konieczności wykupu gruntu to nie jest odległa perspektywa.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Gdynia ma problem z łącznikiem ul. Chwaszczyńskiej z Wiczlinem, przebudową ul. Hutniczej. Budowa obwodnicy Witomina została zaplanowana do budowy w perspektywie 8 lat. Łącznik Gdyński wydaje się przy tym odległą perspektywą. Zwłaszcza, że Tranzyt portu idzie z Estakady Kwiatkowskiego, a potem będzie realizowany z przedłużenia Obwodnicy w kierunku Portu, które ma powstać z budżetu centralnego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wg mapek ma to być droga zbiorcza, po dwa pasy w każdym kierunku. Jednak w urzędzie podają inną informację na temat tej drogi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zasadnicze pytanie brzmi: czy i w jakim stopniu budowa łącznika Wielki Kack wpłynie na rozładowanie (lub odwrotnie - wzrost natężenia) ruchu na i z Dąbrowy oraz Wiczlina??
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Motoryzacja

Automatyczne skrzynie biegów seriws (4 odpowiedzi)

Dzień dobry mieszkańcy. Chciałbym zapytać czy w Trójmieście jest jakiś godny polecenia mechanik...

Мандат (3 odpowiedzi)

Witam, chcę wiedzieć, jaki procent jest doliczany do mandatu za parkowanie. Niedawno przypomniało...

PANEK (4 odpowiedzi)

Poszukuję osób poszkodowanych! przez firmę Panek, w ten czwartek w Gdańsku będzie nagrywany...

do góry