Widok

leki na podtrzymanie ciąży

Zdrowie Temat dostępny też na forum:
witam dziewczyny, mam pytanie jakie leki brałyście na podtrzymanie ciąży ? ja jestem po 2 poronieniach i w obu przypadkach brałam acard i duphaston i niestety nie udało się, niedługo chcemy z mężem zacząć starania o dziecko, wpierw wycieczka po kilku ginekologach no i zobacze co oni mi poradzą brać na podtrzymnie, ale też i Was proszę o opinie co Wy brałyście by donosić ciąże?
obie ciąże prowadził doktor mielcarek, teraz nie mam pojęcia kto ciąże poprowadzi gdyż boje się komukolwiek zaufać ;/

pozdrawiam !!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zadaj to pytanie na RODZINA I DZIECKO tam dziewczyny na pewno będą obeznane w temacie :)
imageimage
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
bralam duphaston
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ktorys z lekarzy bral pod uwage zestaw acrd i haparyna lub
acard i heparyna i steryd?
Jesli masz problemy immunologiczne, to acard jest niewystaczajacy, by pomoc utrzymac ciaze.
Niestety, zaden z lekarzy z trojmiasta nie potrafil znallezc przyczyny moich poronien. Pomogla mu dr Jerzak z Warszawy, ktora zlecila mi badania i znalazla przyczyne. I ustawila leki na przyszla ciaze, ktora prowadzili mi lekarze z gdanka. I udalo sie.
Podstawowa liste badan masz tu:
http://forum.gazeta.pl/forum/w,11916,11770555,0,lista_badan_po_poronieniu_jeszcze_raz.html
duzo informacji uzyskalam tez na
poronienie.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Długie Ogrody

Scala (140 odpowiedzi)

Apartamenty Scala ze względu na swoją lokalizację umożliwiają życie w centrum miejskich wydarzeń,...

Dobry, polecany adwokat z Trójmiasta (165 odpowiedzi)

Czy może ktoś polecić z czystym sumieniem dobrego adwokata w Gdańsku ? Rozwód, podział majątku,...

do góry