Widok

leki u mojego syna

najwyzsza kompetencja w tym co robi p.Sakowski
ogromna empatia i starania aby pomoc kazdemu kto tej pomocy
potrzebuje
Tu nie chodzi o zarabianie pieniedzy ale o to aby pomoc czlowiekowi
i to sie czuje u p.Sakowskiego i to sie osiaga
polecam
msibielak

 Moja ocena

Rafał Sakowski  |  (kategoria: Medycyna naturalna i alternatywna)

  • Oferta: 6
  • Obsługa: 6
  • Jakość usług: 6
  • Czas oczekiwania: 6
  • Przystępność cen: 1
  • Ocena ogólna: 6

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 17 nie zgadzam się z tą opinią 4

900 zł za 2 godzinną wizytę i rozmowę z pacjentem? Czy Towarzystwo Psychologiczne ma jakieś cenniki,które i tego Pana obowiązują?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Za psychoterapię to dużo, ale p. Sakowski robi terapię w hipnozie, a to całkiem inna sprawa. Byłam i na tym i na tym i wiem co mówię . A poza tym każdy ma wybór gdzie i za ile chodzi.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0

Pierwszy raz zadzwoniłam do Pana Sakowskiego rok temu. Byłam już po rocznej terapii u psychoterapeutki. Jak dowiedziałam się ile kosztuje u niego wizyta to trochę ścięło mnie z nóg. Dalej kontynuowałam terapię ale już u innej psychoterapeutki bo u poprzedniej nie widziałam rezultatów. Dwa miesiące temu odpuściłam sobie i tą terapię bo już byłam zmęczona tym wszystkim, stałam cały czas w miejscu. Pan Sakowski był moją ostatnią deską ratunku. Umówiłam się z nim i poszłam na pierwsze spotkanie i wtedy zrozumiałam dlaczego jest taka wysoka cena za wizytę. Podczas pierwszego spotkania dowiedziałam się o sobie więcej niż podczas całej psychoterapii. Pan Sakowski przede wszystkim ma talent, ogromny talent podparty wiedzą i dlatego jest taki skuteczny i się ceni. Poza tym nie miałam u niego zwykłej psychoterapii tak jak poprzednio tylko terapię w hipnozie. Kilka spotkań wystarczyło abym pozbyła się problemów które nękały mnie wiele lat.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry