Widok

male wesele na okolo 50 osob

nie wiem jakie miejsce wybrac na male wesele. Qubus ma bardzo duzo zalet ale widok z okna nie za ciekawy I maly parking, Hotel Krolewski, ktory ma widok bardzo ladny I doskonala lokalizacje ale inne rzeczy nie sa takie fajne jak w Qubus. Bede miala troche gosci zagranicznych ktorzy nigdy nie byli w Polsce I chcialam im pokazac Gdansk z najfajniejszej strony. Co myslicie co jest wazniejsze sala, jedzenie czy lokalizacja (jedzenie I opinie Hotelu Krolewskiego tez dobre)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a Tawerna Grecka Lukullus na ul Kartuskiej? sala dopiero co po remoncie. sama mam tam slub w czerwcu i wszystko jest na tak :)

Jak na 50 osób polecam restaurację cała naprzód w gdańsku, fenomenalne miejsce z przepięknym widokiem, restauracja w ścisłym centrum ale poprzez to że na 4 piętrze nie ma tłumów, polecam każdemu, organizowaliśmy wesele na 70 osób w maju 2017 roku.
W Gdańsku polecam Restaurację Manhattan w CH MANHATTAN na IVp.
Duża Restauracja i taras oraz widok na Wrzeszcz.
Organizowaliśmy 18 urodziny i na prawdę wszystko było jak w najlepszym porządku.
A i ceny przystępne.

Ja polecam Godding w Sopocie. Duży parking, świetne miejsce i lokalizacja, pyszne jedzenie i ogólnie fajny klimat. Są dwie sale, mniejsza idealna na 50 osób. Polecam!

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

Sala weselna AGROTKA w Osłoninie -opinie (28 odpowiedzi)

http://www.agrotka.pl/web.n4?go=83 Czy ktoś miał wesele na tej sali lub był gosciem? Proszę o...

piękne suknie ślubne kontra komfort noszenia i wygoda... (26 odpowiedzi)

Dziewczyny Chciałabym Was podpytać o doświadczenia odnośnie sukni ślubnych...wiadomo każdy chce...

ile kosztuje farbowanie sukni? (34 odpowiedzi)

Czy moze ktoś wie ile kosztuje farbowanie. Cały czas się nad tym zastanawiam, jakoś nie chcę sie...

do góry