Widok

male wesele na okolo 50 osob

Wesele Temat dostępny też na forum:
nie wiem jakie miejsce wybrac na male wesele. Qubus ma bardzo duzo zalet ale widok z okna nie za ciekawy I maly parking, Hotel Krolewski, ktory ma widok bardzo ladny I doskonala lokalizacje ale inne rzeczy nie sa takie fajne jak w Qubus. Bede miala troche gosci zagranicznych ktorzy nigdy nie byli w Polsce I chcialam im pokazac Gdansk z najfajniejszej strony. Co myslicie co jest wazniejsze sala, jedzenie czy lokalizacja (jedzenie I opinie Hotelu Krolewskiego tez dobre)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

a Tawerna Grecka Lukullus na ul Kartuskiej? sala dopiero co po remoncie. sama mam tam slub w czerwcu i wszystko jest na tak :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jak na 50 osób polecam restaurację cała naprzód w gdańsku, fenomenalne miejsce z przepięknym widokiem, restauracja w ścisłym centrum ale poprzez to że na 4 piętrze nie ma tłumów, polecam każdemu, organizowaliśmy wesele na 70 osób w maju 2017 roku.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
W Gdańsku polecam Restaurację Manhattan w CH MANHATTAN na IVp.
Duża Restauracja i taras oraz widok na Wrzeszcz.
Organizowaliśmy 18 urodziny i na prawdę wszystko było jak w najlepszym porządku.
A i ceny przystępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja polecam Godding w Sopocie. Duży parking, świetne miejsce i lokalizacja, pyszne jedzenie i ogólnie fajny klimat. Są dwie sale, mniejsza idealna na 50 osób. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

dobry...i nie drogi dentysta (50 odpowiedzi)

Hejka szukam dentysty dobrego ale żebym nie straciła majątku !!! mam sporo ubytków i pochłonie mi...

jaki prezent,upominek na rocznice slubu POMOCY! (67 odpowiedzi)

Pomóżcie mi, co możemy kupić moim rodzicom na rocznicę ślubu. Może jakis fajny upominek... nie...

do góry