Widok

małe wesele - sukam sali

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Witam.Szukam sali na małe wesele 40 - 45 osób. Przeglądane oferty to zawsze jakieś dopłaty i wychodzi jak za 70 - 80. Mamy skromny budżet, a nie chcemy zaciągać kredytów. Interesuje nas sam Gdańsk. Może ktoś coś wie aktualnie, robił podobne wesele lub był na takim.
Z góry dzieki za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My robiliśmy w Hotelu Otomin w Otominie (to prawie jak Gdańsk) a miesiąc temu byliśmy na weselu w Pszczółkach w Lawendowym Dworze. Oba wesela właśnie na taką liczbę osób. Hotel Otomin polecam ze strony organizatora - niczym nie musieliśmy się szczególnie martwić, właściciele wszystko załatwiali. Choć cena może wcale nie jest jakaś super to byliśmy zadowoleni. W Lawendowym jako goście też nam się podobało.
Fajnym miejscem jest Lucynka we Wrzeszczu. Byłam tam na komunii i było bardzo fajnie. Ceny są dość przystępne i wiem, że dobrze się tam organizuje imprezę (w senie nie ma większym problemów) a to właśnie dość niewielka sala więc na taką ilość osób będzie ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj Cała Naprzód w Gdańsku, przystępne ceny i mega lokalizacja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam "Willa Parys" w Chłapowie , miła atmosfera , domowe jedzonko, możliwość noclegów. proszę szukać na ich stronie lub Facebooku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Restauracja Lawenda na Hynka. Robiłam urodziny i było super. Jedzenie bardzo smaczne i goście zadowoleni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pousada kumaki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (4 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

do góry