Widok

małe wesele - sukam sali

Wesele Temat dostępny też na forum:
Witam.Szukam sali na małe wesele 40 - 45 osób. Przeglądane oferty to zawsze jakieś dopłaty i wychodzi jak za 70 - 80. Mamy skromny budżet, a nie chcemy zaciągać kredytów. Interesuje nas sam Gdańsk. Może ktoś coś wie aktualnie, robił podobne wesele lub był na takim.
Z góry dzieki za pomoc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My robiliśmy w Hotelu Otomin w Otominie (to prawie jak Gdańsk) a miesiąc temu byliśmy na weselu w Pszczółkach w Lawendowym Dworze. Oba wesela właśnie na taką liczbę osób. Hotel Otomin polecam ze strony organizatora - niczym nie musieliśmy się szczególnie martwić, właściciele wszystko załatwiali. Choć cena może wcale nie jest jakaś super to byliśmy zadowoleni. W Lawendowym jako goście też nam się podobało.
Fajnym miejscem jest Lucynka we Wrzeszczu. Byłam tam na komunii i było bardzo fajnie. Ceny są dość przystępne i wiem, że dobrze się tam organizuje imprezę (w senie nie ma większym problemów) a to właśnie dość niewielka sala więc na taką ilość osób będzie ok.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Spróbuj Cała Naprzód w Gdańsku, przystępne ceny i mega lokalizacja
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Polecam "Willa Parys" w Chłapowie , miła atmosfera , domowe jedzonko, możliwość noclegów. proszę szukać na ich stronie lub Facebooku.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Restauracja Lawenda na Hynka. Robiłam urodziny i było super. Jedzenie bardzo smaczne i goście zadowoleni.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pousada kumaki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile wódki, napoi na wesele...??? (68 odpowiedzi)

Hejka.... Forumki, które mają doświadczenie powiedzcie mi ile wódki, napi na 100 osób???

MODA MĘSKA (33 odpowiedzi)

Dziewczyny, na forum pełno zdjęć sukienek, fryzur, biżuterii itd. A co z naszymi drugimi...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry