Widok

mama przedszkolaków - opinia

Przedszkole TE Vizja Temat dostępny też na forum:
Moje dobre wrażenia skończyły się w trakcie trwania koronowirusa a nawet chwile przed. Kierownictwo nie jest skłonne do negocjacji w tym trudnym czasie, czesne pełnopłatne do czasu jak wpłynęły rezygnacje (postanowili zmniejszyć czesne ale dla wybranych). Nie polecam ich w czasie trwania pandemii jak i poza nią - bardzo wysokie ceny za dodatkowe pakiety jak i czesne (może jedno dziecko dasz rade tam utrzymać) nie odpisywanie jedzenia od nowego semestru, wpisowe 2.000zl. Ogólnie skarbonka bez dna. Panie miłe reszta bez szału.
Moja ocena
opieka: 6
 
zajęcia dodatkowe: 6
 
wyposażenie: 5
 
przystępność cen: 2
 
ocena ogólna: 3
 
4.4

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

potwierdzam. Ja również jestem niemile zaskoczona.
popieram tę opinię 14 nie zgadzam się z tą opinią 0

W żłobku Te Vizji (ta sama dyrekcja) wystąpiła ta sama sytuacja. Dopiero grupowe rezygnacje mobilizują kierownictwo do "przychylności" dla rodzica (a tak naprawdę ratowania swojego tyłka). Panie opiekunki miłe, ale niestety zastraszone i nie potrafią wyegzekwować swojego zdania.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Nauka

Monika Marciniak - ocena (3 odpowiedzi)

Skończyłam już jeden kierunek studiów w Wyższej Szkole Zdrowia i ze względu na podejście do...

Jakie rozwiązania płatnicze wybrać dla przedsiębiorstw finansowych? Odpowiedzi tutaj. (3 odpowiedzi)

Witam wszystkich! Zależy mi na platformie do wygodnych operacji finansowych. Czy ktoś poleca...

(rodzice ucznia kl. 1) - opinia (3 odpowiedzi)

Dzień dobry. Myślę, że nie ma co wiele opisywać z naszej i syna strony, iż w przypadku naszego...

do góry