Widok

manicure hybrydowy

Moda i uroda Temat dostępny też na forum:
ktoś robił? poleca? jakie ceny? zastanawiam się mocno. Czy po 2 tyg zmywa się go i kładzie nowy, czy też tylko uzupełnia? może w okolicy Przymorza ktoś robi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witaj,ja co prawda jestem z Gdyni..ale napiszę Tobie jak to wygląda..

lakier hybrydowy Shellac (oryginalny) trzyma nawet do 3 4 tyg.Zmywa się go najlepiej czystym acetonem. (10 min i lakier usunięty) Hybrydów się nie uzupełnia.. Warto bo czas wykonania krótki bo do godziny a trwałość niesamowita, zero odprysków i smug.

Polecam jest to zabieg bardzo na czasie teraz a i efekt świetny..wystarczy odtłuścić płytkę ("bez szorowania po płytce pilnikami...")u mnie manicure hybrydowy ma produktach Shellac to koszt 70 zł.
ale cena w Trójmieście klaruje się od 50 -120 nawet.

Ważna jest też jakość produktu ,która świadczy o trwałości lakieru na paznokciach.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadmienię ,że tym sposobem można zrobić zarówno kolor ,zdobienia, jak i french... .Wiem jednak, że nie wszystkie gabinety robią french.

świetna też opcja na stopy np...Ja osobiście na stopy zawsze kładłam żel..szczególnie french
ale odkąd pracuję na Shellacu czas pracy skrócił się o połowę ,a jakość i wygląd ?? pierwsza klasa.. Polecam.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
SUN NAILS, A POWIEDZ, CZY PAZNOKCIE NIE NISZCZĄ SIĘ OD MOCZENIA POTEM W TYM ACETONIE ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zawsze się niszczą a raczej skóra się wysusza...już kiedyś gdzieś to pisałam...na forum
ale tutaj nie moczę w acetonie tylko nakładam na wacik i równo przyczepiam do płytki..staram się omijać skórę, Shellac na szczęście szybko puszcza wiec...zaraz po zastosowaniu wcieram olejek nawilżająco- odżywczy..
Niestety nie ma innego sposoby ściągania..jest jeszcze frezarka...ale do tego NIE polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadmienię ,że KAZDA CHEMIA nawet zwykłe lakiery i zmywacze nie są obojętne dla płytki...i skóry...tak jak wszystko
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam szczerze.na stopach trzyma sie wlasciwie do zrosniecia :)
w gabinecie na starym miescie 55zl.
tel 600032309 gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
rewelka! trzyma bardzo mocno. French miałam 3 tygodnie.
Sunnails wszystko ładnie wytłumaczyła.
Ja mam robione lakierem firmy Shellac. Koszt manicure tam gdzie robię, to 80 zł.
image[/url]image[/url]
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a jak robie sobie sama paznokcie zelem i akrylem oraz jedwabiem poradze sobie z tym manicure hybrydowym jak gdzies poczyta sie jak go sie robi czy to bardziej skomplikowane ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
asienka nie jest skomplikowane :-)

Manicure Hybrydowy na Twoich paznokciach krok po kroku:

* opiłowanie i nadanie kształtu paznokciom
* odsunięcie skórek,odtłuszczenie
* nałożenie bazy (utwardzanie UV)
* nałożenie koloru x2(utwardzanie UV) także french
* nałożenie warstwy ochronnej (utwardzanie UV)
* wmasowanie olejku pielęgnacyjnego

a to wszystko w maksymalnie 45 minut:-) ze zdjęciem starych do godzinki.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ajeczka super wybór shellac jest najlepszy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nadmienię jeszcze ,że po ostatniej warstwie lakieru przemyć cleanerem i wtedy olejek
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja wykonuję manicure hybrydowy za 70zł (do końca sierpnia promocja 10% czyli teraz 63zł) w Pucku na ul.Aleja Lipowa 12
http://www.sekret-piekna.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodzę do salonu w Gdańsku Głównym Jacques Andre do P. Basi, za jeden kolor płace 80zł za frencha 90zł, ale naprawdę wytrzymałość produktu jest super, a zawsze miałam kruche łamliwe paznokcie. Teraz nie muszę się martwić o wygląd moich paznokci, usługę wykonuję co 3-4 tyg. A poza tym na jakość salonu, to naprawdę ceny usług nie są wysokie:) Polecam. Gosia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja chodze na manicure hybrydowy do gabinetu w Gdyni redlowie, batalionow chlopskich 12, tel 793605012. Ta pani pracuje na marce OPI, slyszalam ze jednej z pierwszych ktore wprowadzily hybryde. Maja super kolory. A przy okazji chodze tam na zabiegi bo mam trądzik
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robilam w zeszlym tygodniu w salonie Marilyn na Przymorzu na Jagiellonskiej 8 (jesli dobrze pamietam pani Ola). Jestem bardzo zadowolona, zrobione super. Za french firmy Shellac zaplacilam 70, wiec niedrogo, kolor jest taniej, ale dokladnej ceny nie pamietam. Jesli jestescie z Przymorza to polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
To zastanów się czy 60 czy 70 w różnych miejscach piszesz inaczej

Ja zapraszam do Gdyni Shellac CND kolor 70 french 80
wykonanie 100% perfekcji zwłaszcza przy skórkach

http://www.paznokcie-gdynia.jasky.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja robilam na ul Gospody, salon Bellesa. Akurat jest promocja i zapłaciłam 59 zł, za Shellac!!! Jestem bardzo zadowolona, super efekt :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

ja robiłam do pewnego momentu w salonie, ale uznałam, że w sumie taniej mnie wyjdzie samodzielne ogarnięcie tematu. kluczem są dobre lakiery hybrydowe, a do nich odpowiedni sprzęt i trochę cierpliwości do nauki :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dokładnie - warto ogarnąć temat samodzielnie, zwłaszcza że regularne nakładanie hybryd w salonie nieźle rujnuje budżet. Ja mam tego pecha (albo i szczęście), że mi strasznie szybko rosną paznokcie i nic mi po tym, że hybryda trzyma 3 albo 4 tygodnie, bo ja po półtora - max dwóch tygodniach mam już duży odrost. Wiem że niektórym kobietom to nie przeszkadza, ale dla mnie to wygląda paskudnie :P Teraz robię sobie w domu, lakierami Semilac. Bałam się że to będzie trudna nauka, ale okazało się, że jest to dla mnie dużo łatwiejsze niż malowanie zwykłymi lakierami.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też robię sobie sama hybrydy i jest to moim zdaniem najlepsze rozwiązanie. Zwykle ściągam je po dwóch tygodnia, bo również bardzo denerwuje mnie odrost, ale to i tak znacznie dłużej niż zwykły lakier, który zwykle musiałam zmyć po trzech dniach... Niedawno dostałam lakier hybrydowy 3w1, nie trzeba nakładać bazy, ani topu, wystarczy jedna warstwa lakieru i gotowe! Muszę go wypróbować :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Przymorze

kursy florystyczne w Gdańsku (16 odpowiedzi)

Witam, poszukuję w Gdańśku kursów florystycznych-dekoratorskich - co możecie polecić, poproszę...

Kto ma problem z sasiadami??? (293 odpowiedzi)

Dzień Dobry :) Zacznę od tego, że mieszkam w bloku 4 piętrowym i obok mnie mieszka stary dziad z...

Szukam Xero na Przymorzu (4 odpowiedzi)

Witam gdzie znajdę Xero na Gdańsk Przymorze?

do góry