Widok

materac sypialniany, jaki i gdzie kupić?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Chcemy kupić materac na łóżko sypialniane, bo nasz już do niczego się nie nadaje i w ogóle od początku był za miękki. Wybór materacy jest ogromny i nie wiem na co zwrócić uwagę. Lepszy lateksowy czy sprężynowy? Gdzie jest wybór i można przetestować takie materace? Z góry dzięki za odp.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
z ikea ludziska chwalą seria Sultan czy jak im tam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie. Materace w Ikei można sobie przetestować. Ja mam właśnie Sultan i jestem bardzo zadowolona.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja polecam Dormeo mega sie na nim spi, jest strasznie wygodny, nie za twardy nie za miękki poprostu idealny:-)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja kupowałam na all 7 strefowy polecam, bardzo dobre materace i nie drogie z 12 letnia gwarancją :)
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Dokładnie taki :
http://allegro.pl/materac-140x200-kanzas-7-stref-najtaniej-w-polsce-i1740711202.html
image
image

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja tez mam Sultan z ikei sprezynowy, najtwardsza wersja chyba i jednoczesnie najzdrowsza;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
A ja polecam selene materace-kupilismy na jesieni, bo nasz poprzedni "koło" do nieczego sie nie nadawal (mial 4 lata, gwarancja byla na 3 i wlasnie jak sie skonczyla zaczal sie zapadac). Obecny ma gwarancje na 10 lat i choc byl duuuzo drozszy, to jak podzielic to na te 10 lat wychodzi tak samo jak kolo, a mysle,ze posluzy dluzej. Jestesmy mega zadowoleni. Kupowalismy w Gdyni, ale maja tez sklep w Sopocie i w Gdansku pewnie tez.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Błagam tylko nie Ikeowskie materace! Jak chcesz mieć zdrowy, dobry i na lata materac to przejedz się do Senkapu (mają też stronę i przez allegro) Al. Grunwaldzka 309 (C.H. Oliwa) w Gdańsku.
image

www.facebook.com/MauaFotografia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam.Musimy kupic nowy materac i szukam informacji o materacach z ikei.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Najlepiej w sklepie przetestować a później poszukać w internecie w dobrej cenie. Ja po takich testach mam materac piankowo - sprężynowy ComFeel Speed- bardzo wygodny i super wykonany a kupiłem w promocji na stronie producenta. Wysyłka gratis, Panowie wnieśli na 1 piętro. polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

Czesne 2024 (3 odpowiedzi)

Wysokość czesnego nie jest adekwatna do jakosci nauczania. Szkoła w opłakanym stanie. Dzieci boją...

do góry