Widok

meble młodzieżowe -szukam

Witam,od jakiegoś czasu szukam mebelków dla mojego 6 latka jak dotąd tylko jedna firma "Meblik" spełnia nasze oczekiwania;jest jedno ale -cena.Szukalismy w Black Red White,sklepach internetowych ,jednak nie mam pewnosci co do jakości wykonania.
Moze ktoś z forumowiczów jest mi w stanie cos polecić .PILNE !!! Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Witam.
Jesteśmy w stanie wykonac meble dla pani synka.
Proszę o kontakt

Zapraszamy do korzystania z naszych usług


Profesionalne usługi Spawalniczo -Stolarskie

STALMEB-Przemysław Kamiński
83-031 Łęgowo
Ul: Rzeczna 46
Nip: 584-25-88-114
Regon: 220975524
Pomorskie

http://www.stalmeb.pl
e-mail: biuro@stalmeb.pl
Telefon:
793-613-213
505-167-273

Numer Gadu-Gadu:22027154
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ikea odda- b. fajne
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kina masz jakies meble ikea do oddania?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sorki za pomylke zle przeczytalam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ostatnio zamawiałam meble, z serii młodzieżowych dostępne na http://mebledladziecka.com.pl/18-meble-mlodziezowe-zestawy . Muszę przyznać, że na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach. Są wyprodukowane z materiałów naprawdę wysokiej jakości, co da się zauważyć już na pierwszy rzut oka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Wszystko tylko nie BRW ! Żenada.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Też odradzam brw - bardzo słabe.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja kupiłam na allegro, 100 razy ładniejsze i porządniejsze niż BRW i 2 razy tańsze
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja mam meble z BRW już z 10 lat i nic się z nimi nie dzieje... poza jedną szufladą, a mam łącznie 9 mebli w pokoju. Jestem zadowolona.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
brw nie korzystałam, nie wiem.. za to korzystałam z fawre i jestem bardzo zadowolona.. mają gotowe zestawy mebelków dla dzieci/młodzieży lub można skorzystać z ich usług i zamówić mebelki na wymiar.. my wybraliśmy tą drugą możliwość..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ja znalazłam piękne meble na stronce baggidesign.pl. Meble solidnie wykonane z pięknymi dekorami. Niepowtarzalne, piękne z prostym designem, który rzuca się w oczy.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Opinia została zablokowana przez moderatora
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Tutaj mają duży wybór i solidne są, kupiłam i nie żałuję
http://www.jurpol-meble.pl/meble-mlodziezowe,117.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ze szczerego serca polecam Salon Miretto-Meble dla dzieci i młodzieży. Znajduje się on w Top Shopping, na 1 piętrze. Wraz z mężem kupiliśmy synkowi - kolekcję Automobili, a córce kolekcję Giraffa. Jesteśmy bardzo zadowoleni, meble są zrobione z porządnych materiałów, a cena nie jest wygórowana.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę wykonać za przystępną cenę i bdb materiały
knakers23@gmail.com
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Też szukam, chciałabym żeby były bezpieczne dla malucha. Doradźcie coś
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Znalezienie mebli dla dziecka to na pewno nie łatwe wyzwanie, ale myślę, że pomocne mogą być takie teksty jak ten http://maxmag.pl/na-co-zwrocic-uwage-wybierajac-meble-dla-dziecka/ . Ja zawsze szukam porad w internecie, zanim pójdę do sklepu wybierać konkretną rzecz. Kupując meble do pokoju dziecięcego na pewno trzeba wziąć pod uwagę dużo istotnych szczegółów.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

No no, kupując meble do pokoju dziecięcego na pewno trzeba wziąć pod uwagę dużo istotnych szczegółów. :) to może teraz konkretniej – ja myślałam głównie o tym, żeby meble były funkcjonalne, a w drugiej kolejności podobały się dziecku. U nas wygląda to więc tak, że dziecko ma w pokoju łóżeczko wysłane pościelą z filmu Auta, poduszki samochodziki, a resztę wyposażenia to szafa wnękowa. No i wiadomo, mały stolik, szafeczka, ale to wszystko, bo moim zdaniem przestrzen powinna zostać wolna do zabawy. Szafa wnękowa z kolei pozwala czasami wręcz upchnąć rzeczy dziecka tak, żeby nie było widać wiecznego bałaganu. :D U mnie szafa jest od Indeco Wybrzeże, mogę ich polecić, bo jakość jest bardzo dobra, montaż szybki i dobry kontakt z firmą. No i jeszcze jedna kwestia – z szafy wnękowej się nie wyrasta, to taki element wyposażenia, który może służyć przez lata. ;)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Co kupić - wyposażenie

jaki osprzęt elektryczny (105 odpowiedzi)

stoję przed wyborem osprzętu elektrycznego do mieszkania- o tu pytanie - jaka firma? znajojmi...

Meble kuchenne z salonu czy od stolarza? (132 odpowiedzi)

Witam, Jakieś 4 lata temu urządzałem pierwszą w życiu kuchnię w moim własnym, nowym mieszkaniu....

Gdzie można kupić pościel dobrej jakości ? (65 odpowiedzi)

Witajcie, mam pytanko - gdzie w Trójmieście ( najlepiej w Gdańsku ) można kupić komplet pościeli...

do góry