Widok

męski obuwie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
dziewczyny chce się z wami podzielić kupiliśmy obuwie w Brzeżnie szok na takim zadupiu jest super sklepik vip taka różowa reklama a dokładnie w Brzeżnie na pętli mają super buty w super cenach takie same wczoraj widzieliśmy w galerii o 100 dorsze jestem w szoku obuwie męskie oczywiście ze skóry polecam a tak na marginesie mają tam fajne ciuszki dla nas polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
a gdzie jest ten sklepik dokładniej nie jestem z gdańska
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
witam wiem że do Brzezna wsiadasz na dworcu w 13 tramwaj
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ALBO 15 we wrzeszczu
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a podajcie ulice, bo bede jechala autem i nie znam tych rejonow, a gdy bede miala podana ulice bedzie mi latwioej
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam Vipa :) mila obsluga a butki super . bez kitu w galerii sa takie same tylko ze o wiele droższe :) pozdrowionka dla pani Dorotki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
szok cenowy poleca, następnie kaja pyta "gdzie to", a aga jej tłumaczy. szkoda, że to jedna i ta sama osoba :-)
image
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
hehe dobra reklama zawsze się jakaś wariatka znajdzie i w taki idiotyczny sposób się reklamuje-nie lepiej napisać prowadzę sklep na zadupiu wejdz,zobacz,kup????ale numer a teraz po złości nikt tam nic nie powinien kupić bo jak na forum oszustkA to nie wiadomo jak w rzeczywistości hehe
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
jak tam uważacie chciałam dobrze ale moge mieć wyrąbane
wspominałam że sklep jest na zadupiu
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tak się składa że wiem o jaki sklepik chodzi gorąco polecam
kocia21
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
kocia nieprzytomna jesteś czy co????kurcze ludzie numer IP się wyświetla i masz ten sam co szok cenowy--oprzytomniej -dalej liczę że oszustó nikt sklepie nie odwiedzi :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
a tak na powaznie, moja tesciowa od zawsze kupuje buty własnie w brzeznie u jakiejs swojej kolezanki co ma sklep z obuwiem- i podobno ona jezdzi po te buty do wloch... (widziałam wiele z tych butów- jak dla mnie sa nawet fajne-szczególnie kozaki ), wiec moze faktycznie jest jakis fajny sklep na takim zadupiu :) tylko ja nie wiem gdzie on dokładnie jest i jak sie nazywa...

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Jeśli chodzi o wygodne obuwie skórzane to polecam DrLeon. Są tam i męskie i damskie buty
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Wesele

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

do góry