Widok

meszka

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Mój mały uwielbia musy owocowe kubusia, za samymi owocami tak juz nie przepada a te tubki lubi bardzo.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3

Bo mają cukier :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Właśnie czytam etykiety zakupionych tubek owocowych kubusia, gerbera i bobovity. Cukru nie widzę. W których tubkach jest cukier? Których unikać? Serio pytam. Zaintrygowałaś mnie :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Ja też kupuję Kubusia i nie ma tam dodanego cukru na pewno, trzeba zwracać uwagę na skład. Może chodzi o to że jest ten z owoców? Ale przecież jabłko też zawiera cukier. Tyle że musy są wygodniejsze i można kupić na zapas, zabrać np na spacer.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

bo o to chodzi, że dzieciak jadł, a rodzic miał poczucie, że daje mu coś zdrowego.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kubus zawiera aromaty w składzie. Lepsze są hipo lub bobovita lub gerber.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Skład jest bardzo dobry, aż przyniosłam z kuchni opakowanie i nie ma aromatów. A inne jej tak nie smakują, zawsze chce tylko Kubusia.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Mus kubus o smaku banan, jabłko, marchew na pewno zawiera sztuczny aromat.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Amniopunkcja - do osób które już to przeszły (285 odpowiedzi)

Z uwagi na poprzednią ciążę z silnym podejrzeniem wady genetycznej, którą poroniłam w 13...

ile lat miało wasze dziecko gdy nauczylo sie jezdzic rowerem (28 odpowiedzi)

Obecnie syn ma 4 lata nie potrafi, nie chce jeździć, lubi biegowy i tak mu pozostało. Czy...

waga 5-6 miesięcznego dziecka??? (12 odpowiedzi)

tak sie teraz zastanawiam, czy przypadkiem nie przekarmiam mojego dziecięcia. Adas ma 5,5 m-ca i...

do góry