Widok

miejsce na male wesele, Kaszuby

Kupię Temat dostępny też na forum:
Kochani, szukam miejsca na male wesele, 40 osob, na Kaszubach. Najlepiej jakis pensjonat, bo chce od razu nocleg dla gosci. Czy znacie miejsce, ktore ma sale na mniej wiecej 40 osob? W sali na 80 czy 100 osob bedzie to wygladalo fatalnie. Prosze poleccie cos!!!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale gdzie konkretnie..podaj jakas miejscowosc
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Najlepiej Krzeszna, Wiezyca, Ostrzyce. Ale jesli znacie inne ciekawe miejsce to tez jestem zainteresowana.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
polecam Hotel Otomin w Otominie , mają tam nową salę z widokiem na jezioro
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Może Borcz przepiękne miejsce na niewielkie wesele - hotel Spichrz. Sama zastanawiałąm sie nad tym miejscem, ale jest za małe na moje wesele
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Oba miejsca wygladaja super, ale niestety za drogo dla mnie. Czy ktos z Was mial/byl na weselu w goscincu Malinowka w Krzesznej kolo Wiezycy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja polecam Gościniec dla Przyjaciół sama miałam tam wesele w tym roku było wspaniale miałam na 76 osób i wiem,że na mniejszej sali robią wesela na 40 osób
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2
polecam dworek na błotach kaszuby
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dworek na błotach to jedna wielka patologia. Szemrany właściciel, taki cwaniaczek. Byliśmy tam oglądać salę, jak posłuchaliśmy właściciela, to uciekaliśmy jak najdalej. Dużo złych opini słyszałam potem o dworku. Poza tym jednocześnie są tam 2 wesela.
A w gościńcku dla przyjaciół w wyczechowie wesele robiła koleżanka, była bardzo zadowolona. Mi też podobała się ta sala. Podobno jedzenie jest świetne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Gościniec Gołubie. Byłam tam na kilku imprezach. Wystrój - co kto lubi, ale jedzenie - rewelacja!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Teraz doczytałam, że szukasz czegoś z noclegiem. Pokoje to nie wiem, ale mają domki. Z tym, że wokoło pełno pokoi (miejscowość turystyczna :D), więc nie powinno być problemu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jedzenie jest rewelacyjne, dużo, pięknie wyglądające i smaczne przede wszystkim.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sprawdź Grzybowski Młyn za Kościerzyną. Nowe i fajnie wygląda, dla mnie było za małe:(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
na ile osob jest grzybowski mlyn i jak wyglada to cenowo?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
u stolema, jak chcesz z noclegami. Miałam tam wesele w 2007 i bylismy bardzo zadowoleni
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
zapomniałam dodac U stolema w Ostrzycach oczywiście
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
sala w Grzybowskim Młynie jest bodajże na 120 osób. Cenowo można się dogadać. Polecam!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Może dwór Bajbuza w Garczynie, klimatyczne miejsce :) ale chyba tylko ok 30miejsc noclegowych. Może można pokombinować z dostawkami :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
polecam hotel Spichrz w Borczu, przesmaczne jedzonko !!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
restauracja Pod Kurem Kościerzyna - s.tanio
Hotel w tym samym budynku
Pozdrowienia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Florencja koło Kościerzyny - przepiękna sala i Gościniec dla Przyjaciół w Wyczechowie albo Szarlota z widokiem na jezioro. Super miejsca,ale niestety dla nas za daleko..może Ty skorzystasz :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Fajna sala w Grabówku pomiędzy Nową Karczmą a Egiertowem
Sala nazywa się Nad Stawem .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

no to ja mogę Tobie polecić z ręką na sercu Hotel Miłosz Kartuzy
wg mnie jest to miejsce godne polecenia i zaufania
eleganckie z dobrym jedzeniem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mięta i Woda we Wdzydzach Tucholskich. Piękne miejsce na wesele i wygodne pokoje.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

mietaiwoda.pl potwierdzam byłem tam na weselu (wcześniej na panieńsko kawalerskim ) super klimat jacuzzi zewnętrzne i sauna robiły robotę a jedzenie przepyszne ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

KETOZA-dieta dla twardzielek ;-) (32 odpowiedzi)

Widzę, ze na forum niektóre z Was juz zaczeły dietki;-) Nie chcialam sie wcinac w ten Wasz wątek....

Fotograf I Kamerzysta na wesele. 3.05.2024 (5 odpowiedzi)

Dzień dobry, Jak w temacie. Czy znacie i polecacie jakiś zespół foto wideo na ten termin.

czy to dobry pomysł na prezent? (52 odpowiedzi)

Doradźcie mi proszę czy jednodniowy romantyczny wyjazd z noclegiem kolacją przy świecach i...

do góry