Widok

mieszane odczucia....

Dziś po raz pierwszy skorzystałem z masaży w tym salonie! Muzyka, wystrój, wszystko super. Lecz dziś nikogo z osoby która mówiła by po polsku nie było ( może ze względu na święta) ... Bo panie masażystki mają już lekki problem nawet z angielskim... Co do masażu miałem wykonywany masaż olejkiem mlecznym i gorącymi stemplami ziołowymi... Które były "piekielnie gorące" zracałem wiele razy uwagę na do że mnie już piekła aż skóra , na co się tylko dowiadywałem " tak gorące , bardzo dobrze". na szczęscie nie mam żadnych poparzeć:). Tak samo podrzewacz w którym stemple się podgrzewały strasznie hałasował. Tak samo pani w połowie masowania nie wiedomo dla czego wychodziała, albo jakaś inna pani pytała się o coś jej... Więc tak.. Po masażu wyszedłem zrelaksowany, chodź w czasie masażu na relaksie niestety nie mogłem się skupić.... Szkoda bo na prawdę chciałem dać pozytywną ocenę. Ceny ok, chodź radziłbym mimo wszytko je obniżyć jeszcze troche... Pozdrawiam!
Moja ocena
obsługa: 2
 
oferta: 5
 
jakość usług: 5
 
klimat i wystrój: 4
 
przystępność cen: 3
 
ocena ogólna: 4
 
3.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ten Dzień był otwarty wyłącznie dla Stałych Klientów, którzy znają masażystki , salon i jego zwyczaje. Pracowaliśmy bez recepcjonistek. Otworzyliśmy salon w tym dniu wyłącznie na prośbę stałych klientów. Jak Pan znalazł się w tym dniu wśród nich?? Cóż żałuję, ze własnie w tym dniu postanowił nas pan odwiedzić, wystawiając TAKA ocenę. To przykre (jest pan pierwszy który tak nas ocenił) tym bardziej iz widać że jest pan po raz pierwszy w tajskim salonie masażu... We wszystkich salonach, masażystki muszą wyjść z boksu podczas masażu aby: umyć ręcę przechodząc do partii głowy po wstępnym masażu olejkami a później przynieść gorące ręczniczki. No i jeszcze ceny...
Dziękuje za radę ale chyba już po prostu nie da się bardziej ich obniżyć.
Pozdrawiam serdecznie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
witam, nikt mnie nie poinformował że będzie to dzień dla stałych klientów. I tak byłem pozytywnie zaskoczony że w święta było otwarte... I byłem w salonie masażu tajskiego i ludzie tam pracujący , pytali się czy mam jakieś urazy , tzw. wywiad, tu nic się o mnie nie zapytano , przeszło się od razu do masażu( może dla tego że państwa masażystki nie umieją po angielsku mówić .... ). a masaż stemplami był poprostu krótki trwał około 20 min...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Rozumiem... Masaż stemplami trwa 20-25 minut (okładanie ciała gorącymi stemplami dłużej byłoby nie wskazane) gdyż jest poprzedzony masażem przygotowującym - wstępnym , który trwa ok 20 minut. Po stemplach jest kontynuacja masażu. Całość zawsze trwa 60 min. To standard. Większość Tajek - masażystek nie mówi po angielsku i nie ma w tym problemu gdyż priorytetem jest profesjonalny masaż. Kontakt i wywiad należy do recepcjonistki. W tym dniu salon był , tak jak już wspomniałem, otwarty wyłącznie dla stałych klientów - osób bardzo dobrze znanym masażystkom ale to już pan wie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2
do góry