Widok

moloch

korzystanie z usług tego sklepu to tragedia-ceny z kosmosu, sprzedawcy niedoinformowani, serwis najlepiej by zamknęli - jedynie wybór rowerów na przyzwoitym poziomie - co nie idzie w parze z ich ceną-można porównać do biedronki duzy wybór ale co z tego że forma tragiczna
Moja ocena
obsługa: 1
 
asortyment: 5
 
jakość usług: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 2
 
2.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zgadazam sie w zupelnosci z poprzednikiem.W zeszlym roku dalam swoja opinie o sklepie i obsludze ,ale jakos nie moge jej tu znalezc.Dalej mam problem z pozbyciem sie za duzego roweru ktory polecili mi sprzedawcy. roewr nie byl za tani a po jednej dluzszej wycieczce rowerowej zorientowalam sie ,ze jest on za duzy ze wzgledu na bol kregoslupa.Sprawdzajac rozmiar ramy do wzrostu zorientowalam sie ,ze nie jest on do moich gabarytow.Szkoda ,ze dopiero w necie sie o tym dowiedzialam.No ,ale coz skoro taka maja obsluge.Mowiac jednemu ze sprzedawcow ,ze nie spodziewalam sie czegos takiego po tym sklepie odpowiedzial mi ,, ze sam nie wiedzial ,ze to takie dno dopoki sie tam nie zatrudnil``Chcac go wymienic po 2 dniach ordynarny wlasciciel ignorant odprawil mnie z kwitkiem .Do jasnej cholery chcialam go tylko wymienic a nie oddac i to juz po 2 dniach.
Tak wiec nastapil sezon rowerowy a ja nie mam na czym jezdzic a za duzy rower lezy bezuzyteczny.
Pozdrawiam kamieniami sklep zuchlinskiego.....
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
Dziwi mnie trochę Twoje roszczeniowe podejście do sprawy. Zastanawiam się, czy Ty "Do jasnej cholery" chciałabyś jeździć fabrycznie nowym rowerem, którym już ktoś przed Tobą jeździł? Wątpię i pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
do góry