Widok

monopol Multimedii na Chylonii

Chylonia Temat dostępny też na forum:
Czy tylko mi przeszkadza, że na Chylonii nie ma żadnej konkurencji wśród dostawców internetu/tv/telefonu? Brak konkurencji równa się dodatkowo wyższym cenom, niż np. w multimedii na Pogóżu, gdzie jest jeszcze UPC.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 0
Zawsze możesz kupić liveboxa;P
Kablówka może i konkurencji nie ma, ale z internetem można pokombinować. My na przykład mamy radiowy z Virtuala;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
no z tym liveboxem to nie jest głupi pomysł, a virtual obejmuje Cisową 0 ja mieszkam w sumie na granicy, ale nie wiem, czy mnie obejmuje.
W sumie chodzi przede wszystkim o to, że przez to, że nie ma na dzielnicy innego ,,normalnego'' dostawcy, nie ma żadnej konkurencji cenowej. I to jest problem.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
My Virtual mamy na Kartuskiej, więc nie obejmuje tylko Cisowej;)
image image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mój znajomy na cisowie ma internet z netarea. Sobie chwali, ale niestety zasięg mają przede wszystkim na Rumie. Ja już się nie kwalifikuję mieszkając ok. Tesco :/ W GSM właściwie niema alternatywy, bo tepsa to dla mnie nie alternatywa. Widać MM ma jakąś zmowę ze spółdzielnią.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1
tez szukam alternatywy.....mam MM i jestem w trakcie szukania czegos innego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
No to jest przegięcie z tym że monopol na tą dzielnice ma MM, dlatego ja wybrałam neo i jestem zadowolona ;] (narazie)
Gdziekolwiek się znajdujesz, twój świat tworzą twoi przyjaciele.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Monopol MultiMedii na Pustkach jest wyłączną zasługą decydentom z GSM .
Dziwie się tylko,że konkurencja nie interweniuje w UOKiK .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ma może ktoś kontakt do jakiegoś sensownego przedstawiciela MM? Bo przez centralę to tylko wciskają ludziom kit.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Przedstawiciel Ci niczego innego sensownego nie zaoferuje ;]
Gdziekolwiek się znajdujesz, twój świat tworzą twoi przyjaciele.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Kilka dni temu znalazłam w skrzynce ofertę trójmiejskiego dostawcy: Media3. Czy ktoś coś wie na ich temat? Skoro wrzucają do skrzynek to pewnie obejmują ten rejon...Kończy mi się umowa z MM i chcę mieć teraz tylko i wyłącznie internet 20MB. W MM krzyczą sobie 89zł, a w media3 jest za 65zł...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
przez centrale nie radze nic zalatwiac,najlepszy przedstawiciel to marcin jalowski 602 765 699 ,roznica miedzy cena pakietu jaka podawala centrala a to co zaproponowal pan marcin to 80 zl tak wiec polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja posiadam internet radiowy z firmy wicos ,jestem bardzo zadowolona
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Od tygodnia jestem uzytkownikiem internetu z firmy wicos. Za niewielkie pieniadze mam dostep do symetrycznego lacza - nie zawsze najwazniejsze jest sciaganie. Opoznienia na poziomie 6 ms do wp.pl wiec bezproblemowo mozna pograc na sieci. Goraco polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
gdyby jeszcze nie te ciągłe awarie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
zaskakujące jest tylko to, że piszesz to z sieci play :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
z tego co widze to virtuall ma bardzo duzy zasieg...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
My też i chodzi świetnie :) ostatnio nawet lepiej niż świetnie :p
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ciekawe, co w tym roku wymyślą ,aby doliczyć kolejne 4 zł. wszystkim do abonamentu ???
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
kto ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Cisowa

Zbożowa (9 odpowiedzi)

Położenie inwestycji w dzielnicy Cisowa daje możliwość komfortowego dojazdu z niej do centrum...

Parafia Chrystusa Dobrego Pasterza - kobieta przy ołtarzu (10 odpowiedzi)

Od chwili gdy w parafii pojawil sie nowy proboszcz przy oltarzu przed Msza zaczela sie krecic...

do góry