Widok

najlepsza pizzeria w okolicy ?

Obłuże Pogórze Temat dostępny też na forum:
jak w temacie,jaka pizzerię uważacie za najlepszą,chodzi o to żeby oprócz ciasta coś na niej leżało i żeby był prawdziwy ser
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ja się też zastanawiałam nad tym barem mlecznym, ale trochę strach...
Z pizzerii też polecam Valmont, jadam tam nie tylko pizze od kilku lat, nigdy nie było wtopy, a i ceny przystępne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
w valmont pizza ok ale dania obiadowe pozostawiają wiele do życzenia mięso przesolone i mało kruche karkówa była tak żylasta że nie dało sie zjeść i to nie jeden raz mi się tak trafiło
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0
No właśnie, co z tym barem mlecznym na Unruga? Ktoś próbował?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
byłam, nie polecam. jedzenie słabe, obsługa jak z prl-u.

jeśli chodzi o pizze to bardzo dobrą ma peron11 z hutniczej
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0
Odwiedziłam Tino i muszę powiedzieć, że smakowała - nawet mają jakąś promocję, że od pn do czw duża w cenie małej. Trochę jednak zdziwiło mnie mięso i dodatki, które leżały w pojemnikach na ladzie zamiast w lodówce. Pracownik zapewniał, że są na bieżąco uzupełniane ale jakoś dziwnie wygląda mięso nie przechowywane w lodówkach.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Najlepsza super pizza z klasą to pizza leone w kartuach, wiem ze sa inne jeszcze oddziały ale gdyby taka pizza była w gdansku trzeba by było rezerwować stolik bo to nie pizza to specjalność.Wiem ze daleko ale powiem wam niebo w gębie dosłownie cienka chrupka nie tłusta rewelacyjna polecam każdemu my specjalnie z gdanska na nia jechalismy odkąd przez przypadek ją spróbowalśmy jest naprawde cudowna, piec opalany drewnem, bajeczna......
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4
Peron 11 na Hutniczej ... Pychotka
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
Nową otworzyli na Cechowej "z pieca placek", jeśli nie pomyliłam:-) korzystał ktoś? Jakieś opinie? bo strony chyba nie mają a na fejsie to wiadomo, znajomi lajkują..
Bo jeszcze napiszę, że z naszej ulubionej Vito przenieśliśmy się do Tino. Vito się zaczęło opuszczać często mieli zamknięte, nie można się było dodzwonić a pizza zrobiła się mała i oszczędna. A szkoda...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
aa i zamiast vitalii mamy bistro kurka, czy qrka - ktoś coś?
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jest bardzo dobra. Polecam!!!!!!!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
Witam,również mogę polecic kurke. Razem z mezem czesto bywamy na obiadku. Od niedawna koncik dla naszych pociech. Fotelik na plus. Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 3
Bardzo dobre dania i pizza napawdę warto polecic Bistro :Qrka:
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
marna autoreklama jakiej nikomu nieznanej Kurki....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1
pamiętaj że na tym forum wyświetla sie numer ip komputera więć troche lipa co nie?
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1
da grasso :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 6
Polecam -Bistro QRKA-
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3
pojawił sie Bachus, muszę przyznać że pozytywnie mnie zaskoczyli, super ciasto.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 5
Spróbowałam tej qrki...najgorsza pizza, jaką jadłam. Danie obiadowe też nie dobre - żylaste mięso, ziemniaki rozgotowane i nie dosolone, surówka jakby stara...Za to Bachus faktycznie ok. Parę razy już zamówiłam i ani razu się nie zawiodłam. Ciekawe, czy będą trzymać poziom.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2
koncik?ale z Was wieśniaki...nieudolnie promujecie niedobre jedzenie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Moge napisac gdzie na pewno nie zamawiac pizzy BACHUS nowa sieciowka na dabka umawiam sie za godzine dopiero bo dziecko spi a pizza juz po 20min przypalona ciasto niesmaczne na dodatek ceny wyzsze niz na ulotce oszukuja a pani przyjmujaca zamowienia bezczelna jak chcialam zlozyc skarge pani mnie zbyla i rzucila słuchawka
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Oksywie

Bloki 11 przy ulicy Żeglarzy - jak się mieszka? (5 odpowiedzi)

Chciałabym kupić tam mieszkanie. Wiem ,że są tam bloki z mieszkaniami socjalnymi , które mają złą...

Osiedle Gdyńskie - opinie i oceny (125 odpowiedzi)

Osiedle Gdyńskie powstaje na najwyższym, morenowym wzniesieniu Kępy Oksywskiej. Sąsiedztwo lasu...

Czy bloki przy ul. Zeglarzy, Oksywie są teraz niebezpieczne? (7 odpowiedzi)

Słyszałem że przy blokach na ul. Żeglarzy, Oksywie zrobiła sie duża patologia. Naprawdę jest tam...

do góry