Do Alexa trafiłam właściwie przypadkowo. Prawo jazdy udało mi się zrobić w 5 miesięcy (czerwiec - październik) ale gdyby na termin egazaminu nie trzeba było czekać ponad miesiąc pewnie udałoby mi się to szybciej (a zdałam za 2 razem). P.Alicja prowadzi zajęcia w zrozumiały sposób, z uśmiechem na twarzy i cierpliwością tłumaczy skomplikowane skrzyżowania i daje cenne wskazówki, a badania lekarskie robi się na miejscu. Moim instruktorem został P.Tadeusz i to dzięki niemu nauczyłam się jeździć. To doświadczony instruktor z anielską cierpliwością choć gdy trzeba to również gani, ale taka jest rola nauczyciela. Zażynałam mu samochód niesamowicie, nie wiem ile razy mi gasł, całe mnóstwo.Udzielał mi praktycznch rad związanych z prowadzeniem samochodu, a także uczulał na błędy, które nagminnie popełniają kursanci na egzaminie. Nie pozwolił mi zwątpić we własne umiejętności choć miałam ochotę rzucić to w cholerę i nie kończyć kursu. Narzucił mi niesamowitą dyscyplinę spotkań, zawsze punktualnie i codziennie po 2 godziny (oprócz weekendów) Dlatego "jazdy" miałam zrobione w 3 tygodnie i już w lipcu złożyłam dokumenty do PORD. Jestem naprawdę bardzo zadowolona i za wszystko dziekuję