Widok

nie mam ochoty więcej wracać

Niemiła obsługa. Klimat wygląda jak rodzinna impreza dla znajomych właściciela. Za 45 zł/godzina dostajemy w praktyce tylko 10 min (!) pływania. Niby jak nie ma więcej chętnych, to możemy pływać dłużej, ale w praktyce zaraz któryś z kumpli właściciela lub z obsługi wskakuje na wyciąg. Aby móc sensownie popływać, trzeba by zapłacić 180 zł za godzinę - za tyle to już można być ciąganym za motorówką, dużo więcej zabawy. Brak wyposażenia - tylko 1 kask/kamizelka w każdym rozmiarze, więc co chwila trzeba się zamieniać. Nieuprzątnięte dno, kolega rozciął sobie kolano na kamieniach. Mając porównanie z dużo dłuższym wyciągiem w Augustowie, gdzie za tygodniowy karnet open płaci się 300 zł - zdecydowanie nie polecam.
Moja ocena
Wake Park kategoria: Sporty ekstremalne
obsługa: 1
 
oferta: 1
 
wyposażenie: 4
 
bezpieczeństwo: 3
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Po pierwsze:
Nie ma opcji, żeby ktoś w czasie swojej sesji pływał z właścicielem czy jego kumplami ( Jeżeli takie coś się wydarzyło należało by nas o Tym poinformować, wyznajemy zasadę, że jak nie ma nikogo w następnej godzinie, to nikt nie trzyma zegarka w ręku i popływasz nawet kilka sesji dłużej. Dodam jeszcze, że jeżeli kupisz sobie karnet sezonowy to też będziesz mógł pływać w wolnych miejscach. ) Jeżeli chodzi o rozmiarówkę sprzętu to jest duży wybór, pokaż mi jaki kolwiek inny wakepark w polsce, w którym masz po kilka kasków z rozmiarówki...
Jeżeli masz jakieś sugestie odnośnie parku, obsługi, klimatu to śmiało wal do mnie a na pewno w przyszłym roku zostanie to zmienione.

Podsumowując powyższy komentarz, to ktoś chyba ma jakieś kompleksy wobec swojej osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry