Widok

nie wolno chorowac

Puck Temat dostępny też na forum:
od trzech tygodni cierpie na ostry stan zapalny obojczyka, bardzo durzo plynu s stawie, mam ostre bole az do palcy, spuchniety obojczyk, nie umie ruszac reka i nie spie w nocy.przez trzy tygodnie jestem zmuszona zazywac roznego rodzaju srodki przeciwbolowe zeby jakos wytrzymac. w tych 3 tygodniach u d a l o mi sie zrobic rentgen i usg oczywiscie za oplatom i dostalam sie do ortopedy, ktory nawet nie obejrzal obojczyka tylko wyslal mnie na fizjoterapie. po konsultacji z innym ortopeda - tel. okazalo sie ze obojczyk musi byc operowany.druga visita u ortopedy potwierdzila ta metode leczenia. minal 4 tydzien i dalam rade zrobic termin za 20 dni - skierowanie pilne.teraz potrzebuje termin na rezonans magnetyczny gdzie na skierowanie pilne czeka sie okolo 3 tygodni i nastepne 3 tygodnie na wyniki.mam caly czas ostre bole, i dostalam juz z srodkow przeciwbolowych alergicznej reakcji - spuchna mi dzieki bogu tylko jezyk i sie nie udusilam. przypuszczam ze czas do operacji przeciagnie sie do paru miesiecy - i caly czas z ostrymi bolami i mam nadzieje ze do tego czasu nie bede potrzebowala nowych terminow do psychiatry i ze stan zapalny nie rozszerzy sie dalej np. na inne organy - serce itd.myslalam ze jestesmy w unii a to afryka. pozdrowienia i jest tez positiwum ............
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

Może jednak warto było skorzystać z porady fizjoterapeuty? Nie każde schorzenie musi być leczone inwazyjną operacją... Niektórzy fizjo potrafią zdziałać cuda, polecam RehaPrestige na Kieleckiej, tam jest pan Jakub, pani Kasia, cudowni ludzie, z ogromnym zasobem wiedzy i wiem, że nie jednego uratowali już przed operacją, do tego cały czas pracują ;)
Pozdrawiam
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

ok, dziekuje,wizyta mnie jeszcze jedna czeka to porozmawiam o alternatywach, sprobowac warto, i chetnie skorzystam , ja wiem ze polscy lekarze i caly personel medyczny sa dobrzy tylko ten upadly system opieki nie da im pracowac

pozdrawiam jolanta
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

https://forum.trojmiasto.pl/Specjalisci-t953621,1,50.html
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Akutat do Reha jak jest potrzeba nie da sie umowic normalnie. Bez potrzeby to i owszem. Chyba tam pracujesz ze wystawiasz fałszywa laurke. No i tez za tanio nie jest, wrecz przeciwnie. Czynne chyba do 18 albo do wieczora, jak sie cos nagłego przytrafi czekaj do rana. Moze i dobrzy specjalisci tam pracuja ale nastawieni strasznie biznesowo.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dlatego mam mątbliwości, czy składki ZUS to dobry pomysł, może lepiej posiadać zdrowotne ubezpieczenie w jednej w firm, wtedy jest się traktowany jak klient który płaci pieniędzmi a nie darmowy. Terminy się jakoś lepsze pojawiają i wogóle lepiej to wygląda.
Lubię Poznawać nowych ludzi poznawać tworzyć ciekawe okoliczności
https://sprzedawaj-lokalnie-miastko.blogspot.com/, image
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 2

Inne tematy z forum Koronawirus

dentysta! (8 odpowiedzi)

gdzie można pilnie usunąć zęba?

Koronawirusa mogą mieć już dziesiątki milionów osób na świecie! (3 odpowiedzi)

Statystyki koronawirusa podają tylko 6 proc. przypadków - sugerują niemieccy naukowcy...

Jak zagłosować na kwarantannie ? Ktoś wie ? (15 odpowiedzi)

W czasie kwarantanny nie można się z nikim spotykać ani opuszczać domu. Osoba na kwarantannie to...

do góry