Widok

niespalem z zona od 3 lat co prawda sex byl z 2-3 x w miesiacu ale tylko z mojej inicjacji

sam tytul wystarczy
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Aha. Bywa. Nie wiem czego oczekujesz. Takie rzeczy rozwiązuje się rozmową a nie pisaniem na forum.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

zmien zone i bedziesz mial problem z głowy....zona rzecz nabyta,nie ta to inna...
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
Tego kwiatu pół światu
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hm... Chłopy (trudno tu pisać "mężczyzna" czy "facet") są jednak niesamowici.
Jeśli Kobieta ich nie pociąga to szukają innej i jeśli oni nie pociągają Kobiety (opisany przypadek) to taktyka jest ta sama.
Nie wiem skąd macie w głowach, że Kobiety potrzebują wszystko "przegadać"...
3 lata?! i nagle dotarło... to cud!
Ogólnie pępuszki świata! Cudni, boscy i wspaniali. Klękajcie durne "baby" przed tym, którego łaskawy wzrok na was spocznie.
Dobre to jest :) Mocne!
Ps
Kolego Autorze, rozpalisz to będziesz miał płomień
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czyli uprawiasz z żoną sex, ale nie sypiacie?
Mi tytuł nie wyjaśnia wszystkiego, np czy to Twoja żona, czy wraca na noc do męża?
Jeśli Twoja, to macie dwa łóżka, zmieniacie się czy sypia w wannie? Wiesz, szczegóły są ważne;)
"Zrozumiał, że nie tylko był jej bliski, ale nie wiedział gdzie on się kończy, a ona zaczyna"
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Towarzyskie

zawistne baby w pracy (53 odpowiedzi)

Mam problem w pracy. Pewne towarzystwo kobiet- zawistnych plotkarek wzajemnej adoracji mnie nie...

Moja kobieta nie ma ochoty na seks (49 odpowiedzi)

Szlag mnie juz trafia ! Doradzcie cos... Jestesmy z Moja Kobieta 9 lat razem. Jestesmy fajna...

Antykoncepcja po... (37 odpowiedzi)

...Dość przykra sprawa :(((( Jest "lek", który można przyjąć 72h po tej nieszczęsnej wpadce. Czy...

do góry