Widok

nnt: sposoby na proste plecy?

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
może ktoś używał takiego pajączka na plecy żeby przestać się garbić?
zastanawiam się czy opłaca się kupić takie coś, bo chodzenie z kijem albo książką przy małym dziecku odpada :)
albo może znacie inne sposoby żeby się nie garbić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, bo sama sie garbie. nie dosyc, ze maly krasnal ze mnie, to jeszzce przez to nizsza jestem :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
joga jest dobra na prostowanie pleców
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Pajaczek tez jest dobry, znajoma tancerka miala ten problem -sedziowie na turniejach byli okrutni i po kilku tygodniach brzeczenia na plecach zaczela nad tym panowac. Nawet kiedys chcialam pozyczyc i sama sprobowac,ale oddala juz innej tancerce ;D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
TO MOŻE JA TEŻ SOBIE TAKIE CUDO SPRAWIĘ, garbię się okrutnie:/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Ze mnie też taki konik garbusek się robi ;p , i jeszcze na dodatek mój "oddech" mnie ciągnie do przodu :/ ,na chodzenie z kijem przy dwójce dzieci nie mam szans.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
up, może jest ktoś kto ma taiego pajączka?

mam noworoczne postanowienie przestać się garbić w końcu, na razie szukam w miarę łatwych i przyjemnych sposobów na jego realizacje :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
http://allegro.pl/prostotrzymacz-typu-pajaczek-wer-rozbudowana-l-i1376938145.html

Ja w takim wynalazku śmigam po domu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
oo,,, a napisz prosze jak długo już nosisz i jakie są rezultaty?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też! Kurczę no przeszkadza mi to strasznie, ale nie dość, że przyzwyczajenie robi swoje, to jeszcze jak posiedzę dłużej wyprostowana to mega bolą mnie plecy :(. Mąż się ze mnie śmieje, że na starość będę taką staruszką z wielkim garbem na plecach :)
imageimage
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja tez sie garbie ale jak gdzies wychodze to sie pilnuje poprostu i prostuje plecy :)
Ślub cywilny
image

Slub Kościelny

image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ja też mam garba ;) chyba się zapiszę na rechabilitację bo niewiem





popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi bardzo pomagają ćwiczenia na Zakątku. Mieszkam w Krakowie i ćwiczę tam od kilku miesięcy tak raz, dwa razy na tydzień i już teraz dobrze się prostuję i coraz bardziej proste mam plecy, a wcześniej to cały czas ktoś mnie gonił, że się garbię i w ogóle. Lubię tam ćwiczenia, bo nie są nudne, są różne i zawsze jest też coś nowego. Mam też zestawy do domu. Zapisywać się można przez stronę rehabilitacje.org, co jest bardzo wygodne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Dr Bogdan Koprowski . (30 odpowiedzi)

Czy któraś z was leczyła się u tego lekarza lub prowadziła ciąże jakie macie opinie ?

Co zrobic gdy maz nie chce sie kochac? (301 odpowiedzi)

Tak jak w tytule. To jest moj-nasz problem. Moj maz w ogole nie potrzebuje seksu..u nas jest on...

Idealny krem do twarzy (68 odpowiedzi)

Pomijam fakt, że dla każdej skóry dobre jest coś innego :) , ale piszcie, który krem zachwycił...

do góry