Widok

nnt. wyrobienie paszportu-pomóżcie

Wesele bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
hej, właśnie się zorientowałam, że skończyła mi się ważność paszportu. we wrzesniu chcemy pojechać gdzies dalej (nie wystarczy dowód), zatem mam pytanie bo nigdzie nie mogę znalezc w necie odp.-czy mogę wyrobic sobie paszport w innym miescie niz mam zameldowanie i czy wystarczy do tego niecały miesiąc?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
nie wiem szczerze mowiac, ale nawet w sezonie letnik wyrobienie paszportu trwa do 30 dni max. wiec nie pytaj na forum tylko lec wyrabiac :)
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Z tego co wiem to możesz wyrabiać paszport wszędzie, ale w swoim województwie, nie innym. Czeka się max. 30 dni, więc może być krócej. W sumie to możesz też wyrobić paszport gdzie chcesz, ale wówczas w dziale paszportowym należy napisać jakiś wniosek dodatkowy, no i wtedy się czeka niestety 2 miesiące.
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
lec wyrobić - termin jest do 30 dni wiec na wrzesien zdąrzysz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
NIE MOŻNA W INNYM MIEŚCIE JA MIESZKAM W BANINI PRACUJE W GDAŃSKU WZW URZĄDU I NIE MOGŁAM ZROBIĆ TAM PASZPORTU MUSIAŁAM JECHAĆ DO KARTUZ BO TAM NALEŻE.
Ślubne dekoracje.
Winietki,księgi ślubne, dekoracje kościoła, sali, wiązanki ślubne.
slubnedekoracje@op.pl
http://www.slubnedekoracje.com

popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
ale musze czekac tez na akt ślubu i dopiero po 25lipca moge zacząć go wyrabiac :/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (210 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

Fotograf na ślub i wesele 15.09.2018 (64 odpowiedzi)

Witam, szukam fotografa na ślub i wesele w Gdańsku plus plener. Interesują mnie tylko oferty bez...

do góry