Widok

nowootwarte przedszkole logopedyczne w Rumi

Rodzina i dziecko bez ogłoszeń Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry wszystkim, od razu zaznaczę, że nie jestem właścicielką tego przedszkola, a jedynie mamą dziecka, które będzie od niego uczęszczalo i od lat zna panie, które ten punkt otworzyły. Przedszkole prowadzone jest przez panią logopedę, cudowną ciepłą osobę. Panie są na początku swojej drogi jeśli chodzi o zarządzanie własnym miejscem dlatego pomyślałam, że pomogę im je rozreklamować bo naprawdę warto :) przedszkole nazywa sie Leśny Zakątek i mieści się w Rumi, przyjmuje dzieci od 3 roku życia, również te z orzeczeniem o niepełnosprawności. Więcej informacji można znaleźć na stronie albo na fb.

Nie mam żadnego interesu w pisaniu o tym miejscu. Po prostu chcę pomóc paniom w rozreklamowaniu miejsca, a mamom pokazać fajne przedszkole na mapie Rumi :)

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze kilka razy napisz, że nie masz nic wspólnego z tym przedszkolem ;) Piszesz, że dziecko będzie dopiero do niego uczęszczać a już wychwalasz pod niebiosa. Reklama jak nic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze, jeśli chcesz pomóc swoim znajomym, to oszczędź takich postów, bo robisz antyreklamę. O tym czy przedszkole/żłobek itp. są warte zainteresowania i posłania tam dzieci świadczą opinie rodziców, których dziecko tam uczęszcza i to dłuższy czas. Nie znajomej właścicielek, która jeszczenawet tam dziecka nie zaprowadza...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Przedszkole Delfinek na Chełmie :) (104 odpowiedzi)

czy któras z mam prowadzała tam swojego malucha? jak warunki ? i tak przejde sie osobiście...

Brak miesiączki, wynik negatywny (6 odpowiedzi)

Witam wszystkich. Mam taki "problem". Mam cykle 29-31 dni. Dziś jest 30dc. Przytulałam się z...

obrusy - gdzie kupujecie? (6 odpowiedzi)

poradźcie proszę, potrzebuje niby na roczek, ale w sumie cos uniwersalnego.

do góry