Widok

nowootwarte przedszkole logopedyczne w Rumi

Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Dzień dobry wszystkim, od razu zaznaczę, że nie jestem właścicielką tego przedszkola, a jedynie mamą dziecka, które będzie od niego uczęszczalo i od lat zna panie, które ten punkt otworzyły. Przedszkole prowadzone jest przez panią logopedę, cudowną ciepłą osobę. Panie są na początku swojej drogi jeśli chodzi o zarządzanie własnym miejscem dlatego pomyślałam, że pomogę im je rozreklamować bo naprawdę warto :) przedszkole nazywa sie Leśny Zakątek i mieści się w Rumi, przyjmuje dzieci od 3 roku życia, również te z orzeczeniem o niepełnosprawności. Więcej informacji można znaleźć na stronie albo na fb.

Nie mam żadnego interesu w pisaniu o tym miejscu. Po prostu chcę pomóc paniom w rozreklamowaniu miejsca, a mamom pokazać fajne przedszkole na mapie Rumi :)

pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Jeszcze kilka razy napisz, że nie masz nic wspólnego z tym przedszkolem ;) Piszesz, że dziecko będzie dopiero do niego uczęszczać a już wychwalasz pod niebiosa. Reklama jak nic.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze, jeśli chcesz pomóc swoim znajomym, to oszczędź takich postów, bo robisz antyreklamę. O tym czy przedszkole/żłobek itp. są warte zainteresowania i posłania tam dzieci świadczą opinie rodziców, których dziecko tam uczęszcza i to dłuższy czas. Nie znajomej właścicielek, która jeszczenawet tam dziecka nie zaprowadza...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko bez ogłoszeń

Ile kasy na 18-tkę ? (131 odpowiedzi)

Jak w temacie mąz jest chrzestnym .

poszukiwany dobry ortopeda (31 odpowiedzi)

Moja mame czeka operacja, dostała juz skierowanie i po swietach ma isc sie zapisac w kolejkę......

Jaki wózek polecacie (26 odpowiedzi)

Cześć niebawem rodzi i jeszcze zakup wózka jest przede mną, podobają mi się maxi cosi mura4,...

do góry