Widok

objawy po transferze - in vitro

jestem 2 dpt i bardzo się denerwuję. Nie mam żadnych objawów. Miałam podany 1 zarodek -blastocystę. Do wczoraj miałam bóle piersi, dziś już znacznie mniej. Poza tym zupełnie NIC. Martwię się tym bardzo. Bo w końcu słyszałam gdzieś ,że w ciągu 2-4 dni dochodzi do zagnieżdżenia..... Jak czytam na forum to jednak większość dziewczyn ma chociażby lekkie kłócia,lekkie bóle - u mnie nic takiego nie występuje. Coraz bardziej myślę ,że nic z tego nie wyszło
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Idź do kina, na kolację i zluzuj. Wiem że łatwo się mówi, ale trzeba poczekać a nie non stop o tym myśleć to naprawdę nie pomaga. Powodzenia z całego serca !
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja kolo 5 dpt mialam poczucie lekkiego klucia ale bylo to chwilowe i dopiero w terminie miesiaczki zaczal pobolewac brzuch i mialam takie wrazenie jakbym miala zaraz ja dostac. Cala ciaze piersi mnie nie bolaly i nie wymiotowalam.
Wiem, ze to ciezko skupic sie na czyms innym niz myslenie czy sie udalo. Mnie pomoglo czytanie fajnej ksiazki i pozytywne myslenie. Wierzylam , ze bedzie dobrze, ze po tylu latach wreszcie sie uda i sie udalo:)
Czego i Tobie z calego serca zycze .
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Powodzenia!
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dziękuję za twoje słowa)) Naprawdę mam nadzieję na najlepsze

Zgadzam się z tobą. Zrobię to.

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

domek na Kaszubach (11 odpowiedzi)

Poszukuję jakiegoś niezależnego domku dla 6 osób na Kaszubach (Sulęczyno, Zdunowice, Gostomko,...

ząbkowanie a zgrzytanie zębami (6 odpowiedzi)

hej Jestem mamą 10 miesięcznej dziewczynki. Od miesiąca dziecko ząbkuje. Długo czekałyśmy na...

Co na uspokojenie przed egzaminem na prawo jazdy? (57 odpowiedzi)

Proszę o polecenie, jakiś tabletek uspokajających, ale nie usypiajacych. Będę baaaardzo wdzięczna :)

do góry