Widok

obwody szkół

Co zrobić żeby dziecko dostało się do szkoły spoza obwodu z ulicy sąsiadującej z daną szkołą/, położonej 300m od niej /, która dziwnym trafem przydzielona została do szkoły oddalonej ok.1,5 km z brakiem możliwości samodzielnego, bezpiecznego dotarcia do niej przez dziecko. Czy przez wiele lat musi być dowożone do szkoły przez rodzica !!!.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Złóż papiery i trzymaj kciuki żeby sie udało. Zobacz za co tam dają dodatkowe punkty, czasem szkoły mają jakieś wytyczne. Znam takich desperatów, którzy swoje dziecko meldują w innym miejscu (rodzina, znajomi) oby tylko ich dziecko było zameldowane w obwodzie wymarzonej szkoły (nie zawsze tej najbliższej) lub przedszkola.
I tak masz farta. Moje dziecko do obwodowej szkoły ma 2 km (dojazd do szkoły to 2 autobusy z przesiadką), więc pociesz się, że mogłaś mieć gorzej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

W zeszłym roku, nikt z dzieci moich znajomych nie miał problemu z dostaniem się do szkoły spoza obwodu, w tym moje dziecko. Nie mieliśmy dodatkowych pkt. Próbować!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Mam dwoje dzieci. Żadne z nich nie chodzi do szkoły obwodowej, pomimo że chodzą do dwóch różnych szkół ;). Wystarczyło podanie, bez znajomości its, więc głowa do góry :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Rodzina i dziecko

Praca w ciazy (3 odpowiedzi)

Witam jestem w 8 tygodniu ciąży do tej pory byłam na l4 ale dziś ginekolog stwierdził że nie...

Sambucol kids na odpornosc czy coś innego ?? (13 odpowiedzi)

Witam. Chciałabym uodpornić swoje dziecko na okres jesiennp zimowy. Mam w domu syrop sambucol...

do góry