Widok

ochroniarze

ostatnio zamierzalismy pojsc do kwadratowej ale niestety tempi ochroniarze wymyslili ze moj kolega jest pijany. Jeszcze na domiar tego powiedzieli do mnie cytuje"dziewczynko nie umiesz czytac ze pijanych nie wpuszczamy" nie mam 18 lat zeby do mnie tak mowic jako klient oczekuje szacunku. W kazdym razie ani ja ani moi znajomi nie pojdziemy do tego klubu jezeli nadal tacy fizole beda pracowac. Poza tym ja tej sprawy tak nie zostawie gwarantuje u was kontrole wielokrotne.
Moja ocena
obsługa: 1
 
klimat i wystrój: 1
 
lokalizacja: 1
 
przystępność cen: 1
 
ocena ogólna: 1
 
1.0

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

Odpowiedź obiektu

Szanowna Pani,

po pierwsze - to nie Ochrona uznaje kto powinien do Klubu wejsc a kto nie - tylko Weryfikacja. Po drugie - jesli zapozna sie Pani z Regulaminem Klubu - dostepny na stronie www.kwadratowa.pl - Panowie byli bardzo uprzejmi podajac powod - gdyz wcale nie maja takiego obowiazku! Po trzecie - nie musza sie nikomu tlumaczyc ze swoich decyzji - Ich zdanie jest niepodwazalne - bo taka prace wykonuja i sa odpowiedzialni za swoje decyzje.
I zapewniam Pania - im mniej osob w Klubie, ktore nie rozumieja tego, co sie do nich mowi - tym mniej klopotow i fajniejsza zabawa. I nie tesknimy za Ludzmi, ktorzy w sposob taki, jak Pani obrazaja innych.
Swoje "gwarancje" prosze zachowac dla siebie - gdyz jak pewnie sie Pani doskonale orientuje nikt nie jest w internecie anonimowy...i jesli Ochroniarze poczuja sie urazeni Pani publiczna obraza do nich skierowana - maja prawo a dochodzenie od Pani odszkodowania za znieslawienie na drodze powodztwa cywilnego.
Ps. Pozostale informacje - jak w odpowiedzi na post powyzej.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 5
Przeczytałam tę wypowiedź i no cóż... uśmiałam się nieziemsko :) dziekuję uprzejmie :) ,,i jesli Ochroniarze poczuja sie urazeni Pani publiczna obraza do nich skierowana - maja prawo a dochodzenie od Pani odszkodowania za znieslawienie na drodze powodztwa cywilnego...." Czyżbyście zatrudniali święte krowy?? Zgadzam się w pełni z każdą negatywną oceną o Państwa pracownikach ,,ochrony"- w zasadzie nie nazawałbym ich ochroniarzami. Niekulturalni, chamscy, bezczelni... Nadmuchani kolesie uważający się za lepszych, bo mają więcej mięśni- szkoda że nie idzie to w parze z ilością rozumu w głowie. Nikt nie będzie tolerował tego typu zachowań. Mnie nie jesteście w stanie zastraszyć tymi śmiesznymi groźbami- tak się składa że odrobinkę o prawie wiem :) Zacznijscie szanować swoich klientów, a tego typu opinie nie będą się pojawiać. selekcja?? pytam na jakiej podstawie?? Na podstawie znajomości z ,,selekcjonerami"?? CZy naprawdę Wasi ochroniarze muszą potwierdzać regułę,że im więcej w mięśniach tym mniej w głowie?? Czy nie mogą zachowywać się na poziomie?? jaktak dalej będzie to Wasi klienci zbiorowo będą dochodzić swoich praw na drodze powództwa cywilnego, a jak sami widzicie tych niezadowlonych jest bardzo wielu :) Zamiast odpisywać na komentarze może po prostu zróbcie z tym coś i pokżcie że posiadacie jednak jakaś klasę, bo jak narazie robicie wiochę- nic poza tym. Ja na pewno nikomu tej nędznej,źle zarządzanej knajpki nie polecę. Pamietajcie,że ludzie mają wybór :) a jest mase lepszych miejsc w Trójmieście :) Jeśli nie walczycie o klienta to lepiej zamknijcie ten biznes- bo na takie podejście brak mi słów...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0
Myślę, że taką odpowiedzią sami robicie sobie negatywny PR, ale byc może taką macie strategię. W końcu są rózne kluby, które adresują swoją ofertę do róznych klientów. Każdy znajdzie coś dla siebie. Po tej wypowiedzi już wiem mniej więcej czego mogę się spodziewać na miejscu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
zabawa będzie fajna jeśli zmienicie ochroniarzy, bo ludzie naprawdę boją się o własne bezpieczeństwo
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0
wez idz sie lecz kobieto
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 4
do góry