Widok

ochroniarze

Dla szanownych panów Napakowanych Karków traktowanie ludzi jak śmieci to chyba codzienność. Chcieliśmy wybrać się z chłopakiem na Łonę, nigdzie w internecie nie było informacji o tym, że jest to impreza biletowana. Weszliśmy do klubu, ochroniarze spytali "bileciki są?". Kiedy zobaczyli nasze zdziwienie i usłyszeli pytanie "eee jakie bileciki, to nie jest impreza za darmo?" jeden z Karków wstał i zaczęło się :) "nie słyszysz co powiedziałem 2 minuty temu? wyjdź stąd natychmiast!", "nie rozumiecie co się mówi po polsku, w języku Reja i Kochanowskiego? a nie, wy nawet nie wiecie kto to". Przy okazji wpierdzielali kebaby i wszystko sypało im się z ust. A wystarczyło po prostu powiedzieć, że impreza biletowana, biletów już nie ma, miejsc już nie ma także niestety żegnamy. Cóż, moja noga na pewno więcej tam nie postanie, a panom Karkom życzę, żeby ktoś ich kiedyś również potraktował jak g...
Moja ocena
lokalizacja: 5
 
komfort: 3
 
klimat i wystrój: 1
 
bezpieczeństwo: 4
 
ocena ogólna: 1
 
2.8

* maksymalna ocena 6

popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0
W tym klubie zawsze bramkę obstawiali przestępcy..
Mnie w 1997 lub 1998 roku bramkarz Bartek Pawłowski sponiewierał i ukradł gruby łańcuch srebrny który dostałem w prezencie na urodziny.. Zadałem sobie wiele trudu by dowiedzieć się jego personalia gdyz imienna skarga złożona nazajutrz do kierownika klubu(Piszę o tym że imienna gdyż w odpowiedzi na niektóre żale słyszę że łatwo pisac anonimowo) pozostała bez odzewu a nawet zostałem potraktowany jak śmieć.. dodam ze panu Pawłowskiemu nie spodobało się że siedzę przy ścianie i stwierdził że śpię... co nie było prawda gdyż w tym dniu nie wypiłem ani kropli alkoholu ( byłem po ekstrakcji zęba a zjawiłem się tam gdyż nalegała moja dziewczyna)
Uważam że klub ten jest poniżej jakiegokolwiek poziomu i od 14 lat nie byłem tam a także przestrzegam wszystkich znajomych by tam nie chodzili.. Chocby klub ten zorganizował koncert mojego ulubionego wykonawcy to i tak nigdy bym tam nogi nie postawił..
radzę wszystkim to samo..
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1
skoro nie byłeś tam 14 lat to po co się wypowiadasz?? wiesz jak jest teraz? nie. przestań wciągać ten szuwaks bo znowu coś Ci się przypomni dopiero za 14 lat...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1
Ale po przeczytaniu tylu negatywnych wypowiedzi na temat ochroniarzy jestem w stanie sobie wyobrazić że nic się nie zmieniło..
A co to jest szuwaks?
Ja nie mam pojęcia o czym ty do mnie piszesz.. Gamoniu..

I zobaczcie ..
paradoksalnie praca ochroniarzy nie jest komentowana tak obszernie przez zespół Kwadratowej.. A czemu? Bo najprawdopodobniej tak jak w większości klubów nie mają wpływu na to kto obstawia bramkę..
Masz rację wszedłem tu przypadkiem i z ciekawosci poczytałem opini i .. nie wytrzymałem.. pozstanowiłem dodać swoją..
Zwarzywszy na to że klub ten mnie ani ziębi ani grzeje ..
znikam..
bez odbioru..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
do góry