Widok

odbior sukienki slubnej z salonu

Wesele Temat dostępny też na forum:
Hey dziewczyny, czy jest tu osoba, ktora korzystala z salonu sukien slubnych glamour w Rumii i miala problem z odbiorem sukienki? Moja umowa komisu juz wygasla i musze sukienke odebrac. Odbior sukni jest mozliwy albo osobiscie za ukazaniem dowodu osobistego albo przez upowazniona osobe, ktora bedzie miala orginal umowy. Niestety przebywam za granica i nie moge tego zrobic osobiscie. Chcialam wyslac kogos ze swojej rodziny po odbior, ale salon zarzeka sie ze nie moze wydac sukni bez orginalu umowy. Je niestety nie moge tego orginalu znalesc Jedyne co posiadam to aneks do umowy. Niestety salon nie chce isc na zaden kompomis, wrecz przeciwnie chce mi jeszcze nalozyc kare za przetrzymanie tej sukni. Kiedy kontaktuje sie z salonem i wyjasniam swoja sytuacje, salon po prostu mnie ignoruje, Pani z ktora rozmaiwam jest bardzo nieuprzejma i uparta. Nie wiem co robic :(
Dzieki za wszelkie informacje.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
Nie lepiej po prostu przyleciec i ja odebrac? Sama mieszkam za granica i wiem ze na odległość jest problem cos zalatwic..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Może spróbuj z klasycznym upoważnieniem? W sensie:
"Osoba taka i taka, legitymująca się takim dokumentem o takich numerach, upoważnia taką i taką osobę legitymującą się takim dokumentem o takich numerach, do odbioru takiej sukni i tak dalej..."
I wyślij to po prostu do tej osoby, niech spróbuje osobiście, zawsze trudniej tak kogoś zbyć jak przez telefon. I niech mają takie upoważnienie jako podkładkę, że nie wydali sukni osobie niewłaściwej.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Probowalam, niestety Panie z salonu sie uparly i twardo stoja przy swoim. Dodatkowo naliczaja mi oplate 10zl za dzien za przetrzymanie sukienki. Po prostu chca zarobic. Maskara. Szczerze odradzam ten salon.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Nie dogadasz się z nią napewno. Nie wiem czy ta kobieta ma jakieś problemy z sobą czy po prostu tak nie nawidzi ludzi ze lubi komuś robić pod górkę i ma z tego satysfakcję. Ja moja sprawę rozwiąże z nią inaczej ktoś musi jej nosa utrzeć bo widzę ze ja nie pierwsza i jak nic z tym nie zrobię to nie będę ostatnia
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Wesele bez ogłoszeń

ile planujecie wydać na ślub i wesele? (209 odpowiedzi)

znalazłam na forum podobny wątek, jednak tam dziewczyny wypisywały tylko kwoty, a nie o to mi...

DOBRY doradca podatkowy lub prawnik od spadków i darowizn pilnie potrzebny! (20 odpowiedzi)

Dziewczyny, mam bardzo, bardzo wielką prośbę. Strasznie mi zależy na kontakcie do NAPRAWDĘ...

buty ślubne (23 odpowiedzi)

Hej dziewuszki :) poszukuję butów białych do sukni ślubnej. Z powodu problemu z kręgosłupem nie...

do góry