Widok

oddam siatkę ciuszków w większości 6-9 miesięcy

Sprzedam Rodzina i dziecko Temat dostępny też na forum:
Witam. Robiłam dziś porządek w ciuchach synka i uzbierała mi się siata ciuszków w rozmiarze 6-9 i kilka większych. Przede wszystkim pajace i body ale też kilka bluzeczek, rajstopy. Ciuszki w większości marki F&F z tesco. Są w dobrym stanie (trochę sprane, na niektórych małe plamki) spokojnie mogą posłużyć jakiemuś bobasowi. Pasują zarówno chłopcu jak i dziewczynce

Jeśli ktoś jest zainteresowany to proszę o info na adres. z profilu. Mieszkam w Gdyni Leszczynkach, blisko estakady.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a wysylka wchodzi w gre?
wstepnie rezerwuje dla siostry
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
mogę wysłać, koszt jakieś 14,50 priorytetem
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
podbijam, ciuszki czekają
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dawałam dwa razy ogłoszenie tu na trójmieście w dziale ogłoszeń -oddam ,zaraz był odezw ,może tam zamieść ogłoszenie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
a moge dane do przelewu na pw?

wezme te ciuszki ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
AgaAmelka, myślałam, że się rozmyśliłaś i wczoraj wieczorem wrzuciłam ogłoszenie na trójmiasto. Jestem wstępnie umówiona na odbiór, ale jakby ta Pani nawaliła to na pewno będą dla ciebie. Jakby co to niebawem będę miała kolejną partię, bo mój Arek w tempie ekspresowym zmienia rozmiar.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0
dobra super ;)
dobra to jestem chetna na nastepna bo chce ciuszki dla siostry ma synka w wieku 8 miesiecy ;) ale wzrostem nosi tak wlasnie 6-9 9-12 tak jak moja mala ;)
image
image
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum Leszczynki

Morska Park (14 odpowiedzi)

Inwestycja powstaje w sąsiedztwie głównych arterii: obok ulicy Morskiej, która prowadzi w stronę...

do góry